A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

dočásek u Zahry

(Autor blogu: Zahra | Zobrazit přehled článků blogu)
Můj první dočásek Doc a život s ním.

Dočásek Doc - co už umím nového

článek ze dne: 18. 06. 2013
10+1 věc, co jsem se naučil za týden v dočásku (zapsal Doc, poznámky dodala Zahra)1. O sobě - Nejmenuju se FUJ! (vobludo), ale DOC (čtěte Dak).

2. O pamlscích - Není všechno piškot, co šustí. (Ale i tak je nutná neustálá kontrola...)

3. O jídle - Po jídle si jako pravý gentleman otírám tlamičku. (Do závěsu, nebo do ručníku na topení.)

4. O hygieně - Doma se nečurá, ani nekaká. (Marvinův koberec to po jedné zkušenosti oceňuje.)

5. O gaučánkování - Když je tam deka, je to gauč a je můj, když jsou tam peřiny, je to postel a je paničky. (S bonusovou každovečerní pusou na dobrou noc.)

6. O spaní -„Místo“ znamená můj pelíšek. Můj znamená, že mi do něj nikdo jiný neleze. Polštář v pelíšku slouží na odložení zadku, deky k podložení hlavy. (Když se mu tak spí dobře...)

7. O kráse - V zrcadle můžu obdivovat, jak jsem krásný stejně tak, jako mě obdivují lidé venku. (A já ho pak musím leštit.)

8. O józe - Kobereček před zrcadlem je báječný na ranní protahování. (Pouze pokud se týká jen Doca.)

9. O počasí - Když neprší, nemusím se před procházkou cpát do pláštěnky. (To ale neznamená, že se o to alespoň jednou denně nebude snažit.)

10. O zoologii - Malé chlupaté ňafající věci kolem domu nejsou myši a veverky, ale také psi.(Když myslí...) Malé chlupaté mňoukající věci jsou koťata a nejsou k jídlu. (Kotě děkuje, že jsem ho to nenechala ověřit.) Kulaté ostré věci jsou ježci a nejsou k jídlu, alespoň to tak tvrdí panička. (A stejně mi pořád nevěří.)

11. O babičkách – babička má vždycky piškoty a neodolá psím očím. (No comment...)A můj dodatek o zásadních životních změnách - Obsah všech kapes a kabelek se změnil ze čtečky a kapesníků na pytlíky na hovínka a piškoty. (Poznámka Doca: Víc piškotů, méně prázdných pytlíků!) A protože už je tu Doc 14 dní a i za druhý týden se naučil pár nových věcí, budu se snažit je opět sepsat :)
Takhle jsem hodný pejsek, když se vaří
foto: Takhle jsem hodný pejsek, když se vaří  
Tady ležím já!
foto: Tady ležím já!  
Pořádně se protáááááhnout
foto: Pořádně se protáááááhnout  
Dočasná prababička
foto: Dočasná prababička   
 

Komentáře k článku

Veronika
:)
(Veronika, 20. 06. 2013)
To je krásný seznam. Úplně v tom vidím ty naše nosy. Moc jsem se pobavila.
 
Skylor/Eva
(Skylor/Eva, 20. 06. 2013)
Krásně napsáno, vidím, že je to všude podobné.
A jak snášíte vedra? Skylor dnes v noci hrozně funěla a nemohla spát, byla úplně hot dog, tak jsem na ní dala namočený vyždímaný ručník, do druhého suchého jsem pořádně zabalila dva pytlíky mraženého špenátu, aby zas nestudil moc a dala jí to k pelíšku. Chladila si na tom hlavu, pomohlo to.
 
zahra
(zahra, 20. 06. 2013)
Taky ho chladím mokrým ručníkem (což se mu moc nelíbí) a do vody mu házím piškoty, aby se pořádně napil. Teď už jen oba čekáme, jestli se ochladí, nebo ne.
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 6 plus 7 =

 

Další články v blogu

2) Dočásek Doc se seznamuje se zvířátky

Doc už je tady 6 týdnů a krom seznamování s jinými chrty na Meteoru, už se zvládnul seznámit i s dalšími (většinou malými) pejsky na psím hřišti i v okolí domu a zatím naprosto bez problémů. Stejně tak už se kamarádí s…
Doc na Meteoru
Doc na Meteoru
Psí hřiště
Psí hřiště
Na Hvězdě
 
(17. 07. 2013 | 2 komentáře) zobrazit článek

1) Doc a jeho první dny v dočásku

V sobotu hned po příjezdu se Doc seznámil s Marvinem (člověk) a Darwinem (chameleon) a hezky jsme si prošli celý byt. Kde je pelíšek a gauč pochopil během prvních pár minut, jako kdyby už u nás někdy byl. Po večeři jsme udělali…
Asistence při práci
Vážně je ten pelíšek můj?
Ale jo, snad se mi v něm bude spát dobře
Po procházce v dešti hezky pod deku
První gaučánkování
 
(03. 06. 2013 | 6 komentářů) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)