Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Pravidla adopce chrtů

Jak postupovat při zájmu o adopci?

Prosíme projděte si naše webové stránky, seznamte se s pejsky, kteří hledají rodinu a některého si vyberte.

Po kliknutí na fotografii psa se otevře okno s bližšími informacemi o něm. Je zde také tlačítko „Zeptejte se na pejska“. Po kliknutí se otevře kontaktní formulář elektronické pošty.
Prosíme vyplňte všechna políčka a potom nezapomeňte dole kliknout na tlačítko „Odeslat email“. Jakmile Vaši zprávu obdržíme a zpracujeme, ozveme se Vám co dříve zpět.
Kontaktovat nás můžete kdykoli kliknutím na "Napište nám".
(Otevře se kontaktní formulář.)

Můžete nám také zavolat:
773 524 448 nebo 602 784 572

Poté se spolu sejdeme – nemusíte mít obavy, setkání je přátelské, jeho cílem je vzájemně se poznat, zhodnotit, zda je daný pejsek pro vás vhodný a také zodpovědět vaše dotazy.

Pokud se nyní rozhodnete pejska závazně adoptovat, požádáme o uhrazení příspěvku 8000 Kč na účet našeho o.s., čímž zároveň projevíte závazný zájem o adopci vybraného pejska.

Po připsání příspěvku (8000 Kč) na účet naší organizace zajistíme REZERVACI pejska pro vás. Tento příspěvek je nevratný. Více o tom všem zde.

Z těchto příspěvků jsou hrazeny náklady na zajištění nezbytných úkonů a aktivit, bez nichž by nebylo možné tyto poměrně složité procesy dovést do zdárného konce (tj. např. transport, v některých případech příspěvek útulkům, aby byly schopny dále vykonávat svou činnost, v dalších případech zajištění kastrace, vakcinace, čipu atp. a v neposlední řadě také komunikace s partnery v zahraničí a další propagace naší činnosti).

Seznámíme vás s dalším postupem adopce – místo předání pejsků bude vždy na jednom místě, vše se dozvíte dostatečně dopředu.

Místo příjezdu je vždy v České republice, pejsky přivážíme my, resp. naši partneři.

Co mají pejsci při příjezdu?

Pes i fena jsou vždy kastrovaní.
Mají mikročip.
Dostanete od nás jejich mezinárodně platný očkovací průkaz se všemi požadovanými záznamy.
Po příjezdu bude při jejich předání pejsků mezi vámi a naší organizací sepsána standardní smlouva o nabytí psa, resp.o převodu jeho vlastnictví do vašich rukou, ze které jasně vyplývají práva i povinnosti vás jako adoptivního rodiče a nás jako organizace, která adopci chrta zastřešuje.

Rádi vám se vším poradíme.

E-mail: Použijte prosím náš kontaktní formulář
Telefon: 773 524 448 nebo 602 784 572

 

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)