A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Harpur (lurcher | VOLNÝ K ADOPCI)

druhé jméno:
plemeno:lurcher
Harpur je drobná čtyřapůlletá lurcherka. Pochází z dog poundu v Longfordu, odkud byla zachráněna společně se svými dvěma dětmi, fenečkami Alex a Charlie. A protože obě její dítka našla domov v České republice, bylo by naprosto senzační, kdyby zde našla domov i Harpur.
Když přišla do azylu, byla velmi nervózní a plachá. Dostala ale prostor a dostatek času na rozkoukání, a po týdnu už se lidské pozornosti nemohla nabažit. Ano, stále je při setkání s cizími lidmi opatrná, povahu má spíše introvertní, ale jakmile pozná, že člověk je hodný a může mu důvěřovat, projevuje se přátelsky, a dokonce si pro pohlazení začne chodit sama. Můžeme říct, že dnes je to šťastné a spokojené děvče. Stále jsou ale okamžiky, při nichž je nejistá. Když jí, nemá kolem sebe ráda ruch a pohyb. Od misky pak odbíhá a je ve stresu. Uvolní se, když lidé sedí nebo jsou naprosto v klidu.
Většinou je klidnější, nelítá jako torpédo, ale má i své živější momenty, kdy je třeba uvolnit nahromaděnou energii. Pak si zadovádí třeba i s Ozzym, když má chuť a náladu.
Čas tráví v poměrně velké skupině chlupáčů, ve které je Jack Russell teriér, pointer, další lurcher a 2 greyky. Se všemi vychází bez potíží a je naprosto nekonfliktní. Je na svoji partu zvyklá, mezi ostatními čtyřnožci se chová sebevědomě, a dokonce se zdá, že má vůči své smečce ochranářské skony. To je patrné zejména při příchodu nějakého nováčka. Když se s ním ovšem důkladně seznámí a zjistí, že i on je vítán, je Harpur v pohodě.
Harpur je naprosté zlatíčko, sladká a jemná chrtička, která hledá trpělivého a hodného páníčka. Je ráda tam, kde se něco děje, ale drží si odstup a je spíše pozorovatelkou dění na okraji než účastnicí dění ve středu.
Jak je psáno výše, se psy nejrůznějších velikostí i plemen vychází bez problémů. Pobývá ve společnosti Jack Russell teriéra i greyhoundů. Co ale neznáme, je její vztah ke kočičkám. Proto k nim Harpur nemůžeme doporučit.
V minulosti musela prodělat zranění levé pánevní končetiny. Pohyb této končetiny je ztuhlejší a při pohybuji ji občas odlehčuje. Problém zdá se být v koleni, je nepatrně větší než to druhé a mírně vybočuje. Harpur se tím ovšem rozhodně nenechává omezovat. Pohybuje se neomezeně, běhá, skáče, je mobilní a agilní jako všichni ostatní.
Měří přibližně 58 cm.

Pokud hledáte drobnější chlupatou parťačku a zaujala vás právě Harpur, napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Harpur.
datum narození:2019-12-05
země:Irsko
barva:žíhaná
pohlaví:fena
čip: 981098108852059
tetování: ne
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: srpen/září 2024
stav: VOLNÝ K ADOPCI
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)