A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Speedy (greyhound | v dočasné péči
PŘIPRAVEN IHNED K ADOPCI)

druhé jméno:Allowdale Dreams
plemeno:greyhound
Speedy je krásný plaváček s velkýma očima barvy mandlí. Tomuhle greyhoundovi byly na konci dubna teprve 2 roky. Je to velký, silný chlapec, který pochází z coursingového prostředí. Kromě toho, že se pyšní neodolatelným charisma a oslňujícím vzhledem, nosí v sobě velké srdce plné lásky. Přestože je to obřík, má velice jemnou a laskavou náturu a k lidem je moc přátelský.
Prozatím jsme v jeho povaze neodhalili nic komplikovaného. Myslíme si, že by si bez větších potíží mohl zvyknout i na život v rušnějším městském prostředí.
Jeho vztah ke kočičkám neznáme, proto ho do společné domácnosti s nimi nemůžeme doporučit.

18. května přicestoval do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád. A co o něm říká jeho dočasná mamka?

"Urostlý blonďáček Speedy přijel před týdnem a je to kluk se třemi "K" - krásný, klidný, kontaktní. Rád se nechá hladit, je tichý a pohodový. Snáší se s menšími (i temperamentnějšími) pejsky a je výborný parťák pro mou vlkodavku Rubynku i lurcherku Rokyšku. Jejich bláznivá běhací kolečka na louce stojí za to. Učí se rychlostí blesku. Naučil se spát na gauči, jíst z misky, už zvládá schody a umí si vzít pamlsek z ruky. Je naprosto čistotný - hned věděl, co je venku a co uvnitř, a někdy už dokonce slyší na zavolání. Když jsem mu řekla, že se ještě musí zdokonalovat, tak začal přenášet časopisy. Jen tak, odněkud někam, ani je neroztrhal... asi si chtěl něco počíst. Nevadí mu bouřka, sekačka, vysavač, autem jezdí rád a na vodítku je ukázněný. Neštěká - za celou dobu u nás jen jednou "promluvil psí řečí". Je to mazlík, zlatej a milej kluk.
Takže už mu chybí jen ta nová trvalá rodina. Komu se líbí a chce ho nafurt, může nás navštívit. Budete ho milovat - je to úžasňák, miláček a zlatíčko!"

Nosáč Speedy je připraven odejít do svého nového domova. Líbí se vám? Tak nám napište na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Speedy.
datum narození:2022-04-29
země:Irsko
barva:plavý s bílou náprsenkou
pohlaví:pes
čip: 977200010032431
tetování: YL BUH
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v dočasné péči
PŘIPRAVEN IHNED K ADOPCI
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)