A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Lucky (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Glenbeha Girl
plemeno:greyhound
Lucky je tříletá greyka. Je to moc půvabná plavá holčička. Vyznačuje se jemností a laskavostí.

Na začátku dubna přicestovala do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád. A co o ní říká její dočasná mamka?

„Lucky přijela jako bázlivá holčička, která se krčila při každém pokusu dotknout se jí nebo ji pohladit. Při pobytu venku se lekala a měla panické stavy. Konzumaci jídla za přítomnosti ostatních psů odmítala. Prostor v bytě nevyužívala, setrvávala jen na jednom místě, které si usurpovala jen pro sebe. Hygiena 0 - venku nic, doma vše. Lucky ale udělala obrovské pokroky a nyní už je naprosto báječnou fenečkou. Jejím hlavním rysem - což mě zaujalo - je poslušnost. Stačí jednou dát povel, pokyn, gesto, a okamžitě poslechne a provede. Kontakt s tělem člověka přijímá jako samozřejmost, tuleníčko a váleníčko si užívá. Má sklony k hravosti, spontánně dokáže projevit radost. Venku krásně chodí na vodítku, elegantně si vykračuje, i přesto, jak je nabitá energií. Hodně vnímá, pozoruje a na fenu je více „čichací“. Ruch velkoměsta snáší bez problémů, davy ani skupinky lidí jí nevadí. Je opatrnější při kontaktu s člověkem, kterého nezná. Po ujištění, že nehrozí nebezpečí z člověčí strany, je přátelská a něžná, a to i k dětem. Jízda autem probíhá bez problémů, nerve se ven z auta, čeká na pokyn. Samota - měla tendence fňukat, ale při jasném povelu a ukázání místa okamžitě poslechne a uléhá. Se psy velkými i malými vychází v naprosté pohodě - ignoruje, couvá, někdy počuchá. Má za sebou i setkání s kočičkami, při němž jsme se nesetkali s náznakem útoku ani agrese. Do smečky se již zapojila jako plnohodnotný člen. Miluje Ellis (7letou fenu greyhounda), má tendence o ni pečovat, což je krásně dojemné. Určitě by byla šťastnější s psím parťákem, který by ji s láskou přijal. No a už 4. den i noc jsme bez nehody. Je to šikulenka šikovná! I nekonečný časový interval pro provedení potřeby venku se zkracuje.
Krásná a milá Lucky váží 34 kg a měří 70 cm. Toto nádherné stvoření dokreslují stále namalované černé linky kolem očí.“

Rozbušilo se vám srdce při pohledu na tuhle roztomilou plavou chrtičku? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Lucky.
datum narození:2021-03-14
země:Irsko
barva:plavá
pohlaví:fena
čip: 977200009722372
tetování: XP KVK
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)