A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Acorn (lurcher | v novém domově!)

druhé jméno:
plemeno:lurcher
Acorn je drobný jedenapůlletý lurcher. Byl zachráněn z dog poundu ve West Corku a když dorazil do azylu, byl jen kostrou obalenou kůží. Ze všeho nejdříve se potřeboval pořádně nadlábnout a dohnat váhu. To rozhodně nebyl problém a Acorn se brzy dostal do dobré kondice.
Tenhle chlapec je naprosto zdravý a velmi přátelský. I když hlava mu často velí držet se od lidí dál. Srdce ale chce něco jiného, a protože Acorn zbožňuje pozornost, přijde se opatrně pomazlit i k cizím lidem. Lidi, které už zná dobře, vždy rád vidí, nadšeně je vítá a je v jejich společnosti šťastný a spokojený.
Asi měl v minulosti o jídlo trochu nouzi a přežíval, jak se dalo, protože je velice žravý a při společném krmení s jiným chlupáčem by si mohl nárokovat i to, co mu neříká pane, a být při tom zlý a nepříjemný.
V kontaktu je prozatím jen se svojí sestrou Treepix, protože oba jsou lurcheřími puberťáky vytrvalého temperamentu, kteří si rádi hrají, dělají blbinky a běhají s větrem o závod. Na vodítku chodí výborně, na své jméno reaguje dobře a když ho zavoláte, okamžitě s radostí přijde.
Acorn je mladý klouček, který se ještě rozhodně má co učit. Musí pochopit, jak to v domácnosti, ve které nikdy nežil, chodí. A jeho nový majitel mu bude muset srozumitelně vysvětlit, že odpadkový koš nenavštěvujeme, jídlo na kuchyňské lince či stole tam necháváme ležet a nekrademe, a další důležitá pravidla chodu domácnosti. Naši irští přátelé jsou přesvědčeni o tom, že tenhle puboš potřebuje trpělivého páníčka, který ho povede a bude učit. Ne někoho, kdo očekává "hotového" a vychovaného chlupáče.
V minulosti neutrpěl žádné závažné zranění a měří přibližně 58 cm.

Pokud vám tento mladinký a hravý hafan, který se nechá rád mazlit a objímat, padl do oka i do srdce, napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Acorn.
datum narození:2022-07-20
země:Irsko
barva:modrá
pohlaví:pes
čip: 981098108864176
tetování: ne
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: duben 2024
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)