A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Lil (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:My Lil Chicken
plemeno:greyhound
Lil je tříletá rozkošná chrtička. Zpočátku je nejistá, svoji ulitu ale opouští hned, jakmile zjistí, že kolem vládne klid a pohoda. V mžiku se mění a je z ní kontaktní holčička, která by se nechala umazlit. Lehne si před vámi na záda a potom už budete jen hladit, hladit a hladit. Když se uvolní, je živější a hravá. V domácnosti ji zajímá, co je na kuchyňské lince nebo v policích. Je třeba dávat pozor, aby se z ní nestala sběratelka věcí, které jí neříkají pane.
V minulosti neutrpěla žádné závažné zranění, měří přibližně 67 cm a váží 24 kg.

16. prosince přicestovala do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád. A co o ní říká její dočasná mamka?

"Je to šmudlinka a vrtichvost, vesele už vítá všechny, které zná. Cizím lidem se ale pořád vyhýbá.
Venku je stále obezřetná. Nejraději má ranní a večerní procházky, během kterých nepotkáváme moc lidí a psů. Ty odpolední jsou méně oblíbené, ale zvládá to. Ne vždy se jí úplně chce, ale nechá si domluvit. Různým, i nepříjemným situacím se nevyhýbáme, pozorujeme, povzbuzujeme a chválíme. Venku už ji děsí snad jen starší lidé, ty ostatní obejde nebo čeká, až obejdou oni ji.
S mojí greykou Queen vychází bez potíží, ale Lil je jako tank. Do Queen strčí, sedne si na ni nebo ji praští do zubů. Zkrátka je jí úplně jedno, jestli jí někdo nebo něco stojí v cestě (nábytek, Queen, člověk). Zatím si ji neumím představit s menšími dětmi, je jako slon v porcelánu. A nerada se dělí. Když se hladí, nesmí u toho chybět, a úplně nejlépe musí být v čele fronty.
Apetit má za deset a snědla by, na co přijde. Ale máme protihltací misku a při čekání na dlabanec už se docela zklidnila, zvládne si sednout a počkat. A je to trochu kleptomanka. Ale dá si říct, když je přistižena při činu. Když jsou holky doma samy, je zvědavější, chodí na průzkumy a všechno si hromadí do pelechu. Hygienu zvládá výborně.
V novém domově uvítá pohodového chlupatého parťáka, který jí bude oporou. Asi by mohla zvládnout být i jedináčkem, akorát sama je trochu vyplašenější. Z velkých štěkajících psů ovšem dobrý pocit nemá."

Zalíbila se vám tahle roztomilá chlupatá slečna? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Lil.
datum narození:2020-11-14
země:Irsko
barva:černá s bílou náprsenkou
pohlaví:fena
čip: 977200009721085
tetování: XB SMZ
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: prosinec 2023
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)