A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Apollo (kříženec chrta | AKUTNÍ k adopci)

druhé jméno:
plemeno:kříženec chrta
Vyslyšeli jsme prosbu o pomoc s hledáním nového domova pro čtyřletého křížence plemen whippet x husky, protože nám není lhostejné, kam se vrtne a co s ním bude. Jmenuje se Apollo a je to velký sympaťák.
Už jen spojení plemen whippet a husky naznačuje, že to bude chlupáč vytrvalý, aktivní a temperamentní. Je povahy akční, ale zároveň je to milý a hodný mazel. Vždycky zvedne tlapku pro jakoukoliv aktivitu. Rád si hraje i chodí na prochajdy. Základem úspěchu spokojeného soužití s Apollem je
1. zaměstnat
2. zabavit
3. zaneprázdnit
Je kontaktní a má rád i děti.
Doma sám vydrží, většinou spí pod peřinou na gauči nebo si hraje s hračkami, které má k dispozici. Nějaký šuplík si pootevře jen málokdy.
Při chůzi na vodítku to s ním není žádná hitparáda. Dost tahá a přechází z jedné strany na druhou. Na tom bude třeba u Apolla zapracovat. Nedělá to ale pořád, jsou dny, kdy jde hezky.
Co se vztahu k ostatním hafanům týče, s fenkami vychází bez potíží. Mezi chlupatými kluky si tak trochu vybírá, s kým bude kámošit a s kým ne. Když venku potká jiného psa nebo fenku, chce se jít seznámit. Na některé psy blafe, a když se mu nějaký vyloženě nelíbí, naježí se. Ale agresivně se neprojevuje. Od větších psů si zpravidla drží odstup.
Když potká kočku, někdy ji sleduje, jindy by ji prohnal. S kočkou ale žil chvilku v jedné domácnosti a chtěl si s ní hrát. Žďuchal do ní čumákem, plácal ji packou a poskakoval okolo ní. Rozhodně jí nechtěl ublížit. Akorát ho kočka naučila jednomu zlozvyku - lézt na okno a pozorovat odtud okolí.
Měří přibližně 65 cm a váží přibližně 23 kg.

Hledáte veselého, mladého a energického psího kamaráda? Možná právě Apollo je tím pravým. Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Apollo.
datum narození:2020-05-13
země:Česká republika
barva:žíhaný s bílými znaky
pohlaví:pes
čip: 941000024817748
tetování: ne
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: AKUTNÍ k adopci
adopční poplatek: 4000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)