A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Freddy (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Freddy Thecooper
plemeno:greyhound
Freddy je šestiletý modrý úžasňák. V letech 2018 - 2021 byl úspěšným dostihovým běžcem. Odběhal 63 závodů a svému majiteli vydělal bezmála 200.000 Kč. Ani to ale nestačilo na to, aby se o Freddyho postaral po skončení jeho sportovní kariéry. To ale vůbec nevadí! Postaráme se my! Freddy je totiž skvělý kluk, na kterého někde určitě čeká skvělý páníček.
Tenhle milý chlupáč je přátelským a milujícím kloučkem, který zbožňuje pozornost. A že je mu už 6 let? A komu to vadí? Pořád je to šťastný, veselý a spokojený hafan, kterého baví svět. S nadšením a zaujetím si užívá každý den, miluje procházky a ocásek mu kmitá jako vrtule stejně jako psím puberťákům. Protože nadšení a vzrušení, kterému občas propadne, je opravdu velké, doporučujeme ho k větším rozumným dětem.
Setkal se s fenkou menšího vzrůstu a choval se k ní kamarádsky. Po důkladném seznámení by tedy měl být schopen soužití i s menším pejskem.

16. září přicestoval do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád.
A dočasná mamka na něj pěje jen samou chválu.

"Freddy je u nás na dočasných prázdninách - krásný modrý greyhound se bez problému seznámil s lurcherkou Rocky i vlkodavkou Ruby. Jeho popis přesně odpovídá. Je to přátelský, energický, nebojácný a nekonfliktní kluk. Miluje lidi, i chlapy, a to i přesto, jak nevděčně se k němu bývalý majitel zachoval.
Je to typický gaučák. Už vystřídal všechny sedačky i pelíšky, ale nejraději je někde v blízkosti lidí. A když jsem v kuchyni nebo jdu spát, tak se alespoň přitulí k Rubynce.
Je mazlivý a učenlivý. Velmi rychle pochopil, jak se chovat venku a jak uvnitř. Granulky zalité vlažnou vodou s lososovým olejem nebo konzervou slupne jako malinu. Také rychle pochopil, že mám jen dvě ruce, tak mne doprovází, když dávám misky Rokyšce a Rubynce, a pak se mnou radostně běží do kuchyně pro tu svoji. Nadšeně mne vítá několikrát denně a jeho temperamentní projev a švihající ocásek je opravdu důvod, aby se dostal jen k větším a rozumným dětem. Užívá si sluníčka a krásného podzimu. Líbí se vám? Tak přijeďte na návštěvu, ať jeho radostnou povahu vidíte na vlastní oči."

Zaujal vás tenhle chlupatý sympaťák s dlouhým nosem? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Freddy.
datum narození:2017-05-25
země:Irsko
barva:modrý
pohlaví:pes
čip: ano
tetování: ano
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: září 2023
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)