A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Moon (greyhound | rezervován)

druhé jméno:Moonveen Sceptre
plemeno:greyhound
UPOZORNĚNÍ: Moon je vyhrazena pro zájemce s kočičkou, protože greyhoundů, kteří mohou žít ve společné domácnosti právě s kočičkou, není příliš mnoho.

Dvouletá greyka Moon je jedním z nejnovějších přírůstků do naší velké chrtí rodiny. Je to velmi klidná, přátelská a kontaktní holčička, která by se klidně nechala umazlit. Dvounožce miluje a stále vyhledává jejich společnost. Někdy působí dojmem, že je velice smutná, ale my si myslíme, že je to finta, aby získala více pozornosti. Prostě takové to "Já jsem nejopomíjenější chlupáč na světě. Pojď mě utěšit, hladit a objímat!".
Zbožňuje jídlo, avšak při krmení se chová způsobně a drží se u své mističky. Venku je zvědavá, ale na vodítku jí to jde skvěle.
Mohla by být vhodná i k větším rozumným dětem, které ví, jak se ke zvířatům správně chovat.
Dokážeme si ji představit jako jedináčka i jako parťačku jinému pejskovi. Dobře vychází s hafany velkými i menšími. Bez sebemenších problémů pobývá ve společnosti Jack Russell teriéra. Setkala se dokonce i s domácí kočičkou, na kterou nereagovala agresivně. Takže po důkladném a obezřetném seznámení by měla být schopna života v domácnosti právě i s kočičkou.
V Irsku si všimli, že může mít určité ochranitelské pudy vůči "své smečce". Když byly v azylu dobrovolnice na výpomoc, jedna z nich mávala okurkou před Jack Russell teriérem, a v tom okamžiku Moon vrčela, protože si myslela, že ho žena ohrožuje nějakým klackem.
Neprodělala žádné závažné zranění a měří přibližně 65 cm.

Padla vám tahle dlouhonosá fešanda do oka? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Moon.
datum narození:2021-07-09
země:Irsko
barva:bílá s černými znaky
pohlaví:fena
čip: 977200009996793
tetování: XH JMI
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: září 2023
stav: rezervován
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)