A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Stripes (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Charity Stripes
plemeno:greyhound
UPOZORNĚNÍ: Stripes je vyhrazen pro zájemce s kočičkou, protože greyhoundů, kteří mohou žít ve společné domácnosti právě s kočičkou, není příliš mnoho.

Stripes je tříletý greyhoundí štramák. Je to průměrně vysoký chlapec, ale je urostlý a působí docela mohutně.
V tomhle zdánlivě velkém těle se ovšem skrývá neuvěřitelné množství něhy a lásky. Stripes je totiž tím nejjemnějším a nejtrpělivějším kloučkem v celém azylu. Působí na nás jako snílek a je přeborníkem v disciplíně zvané dlouhodobý spánek. Greyhoundům obecně tato disciplína jde poměrně dobře, ale Stripsovi jde nejlépe. Když ostatní zamíří ven na dvůr, často jen zvedne oči a hlavou mu prolétne něco jako "Kam jdete? Ven? Aha. Tak si to užijte.".
Je nesmělý a velice klidný. Pozornost má rád, ale neumí si ji získat ve skupině více psů. Je v něm obrovská míra tolerance, není dravý, soutěživý, nikam se nerve, netlačí se frontou z jejího konce až na začátek. A právě to je důvodem, proč to většinou raději vzdá a drží se stranou. Ale když je vhodná příležitost a může mít člověka jen sám pro sebe, pozornost a mazlení si moc užívá. Zkrátka není mu příjemné být v roli rivala a exhibicionisty, a nerad svádí boj o člověka, náklonnost či jídlo. Raději se stáhne a všem ostatním ustoupí.
Myslíme si, že by mu bylo nejlépe jako jedináčkovi. Nebo možná jako společníkovi nějakému ne příliš temperamentnímu (a ne dominantnímu) chlupáčovi. Výborně vychází i s pejsky malými a dokonce je schopen žít v domácnosti s kočičkou.
To, jak milý a kontaktní je, vám předvede, když se cítí dobře a ne jako konkurent někomu jinému. V takových chvílích jsme zaregistrovali i jeho hravou a laškovnou stránku povahy. Takže nám věřte, že i on si umí poskočit a zašpásovat.
Měří přibližně 73 cm.

Pokud se vám tenhle chlupatý úžasňák líbí, napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Stripes.
datum narození:2020-04-15
země:Irsko
barva:bílý se žíhanými znaky
pohlaví:pes
čip: 977200009584236
tetování: VB KSD
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: září 2023
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)