A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Kate (lurcher | VOLNÝ K ADOPCI)

druhé jméno:
plemeno:lurcher
Kate je jedenapůlletá lurcherka a ségra Williama. Se svým bráchou má mnoho společného. I ona je zpočátku velmi nesmělá a sama určuje míru pozornosti, které se jí dostává, tak, aby jí kontakt s člověkem byl příjemný. Ale až si její důvěru získáte, bude vás odměňovat sladkými hubičkami.
Nezávislost, to je slovo, kterým bychom mohli charakterizovat tuhle chrtičku. A zdá se nám, že je to právě ona, kdo udává takt v této sourozenecké dvojici. William ji spíše následuje. Je to prostě osobitá a samostatná holka, která ale působí dojmem křehké a něžné víly.
Když je sama bez bráchy, je nejistá, ale nemyslíme si, že jeden druhého nutně potřebuje. Je to více o zvyku a zažitých stereotypech. Zkrátka jsou na sebe zvyklí, ale mohou žít odděleně.
Ve známém prostředí je uvolněná, vyrovnaná, není z ní cítit žádné napětí. V prostředí, které nezná, sice není ve své kůži, ale nekoná se žádné velké drama ani panika. V rušném prostředí nikdy nebyla a je otázkou, zda by nějaké drama nenastalo právě tam. Obecně cítíme, že takové prostředí úplně nebude jejím šálkem kávy. Ale stejně jako v případě bráchy, domeček se zahrádkou je prostě značka ideál.
Na procházce je velmi pozorná a bystrá. Žádný ani sebemenší pohyb jí neunikne. Její lovecký instinkt je opravdu silný, a proto ji nedoporučujeme ke kočičkám ani jinému drobnému zvířectvu. A plot o výšce metr pade pro tuhle holčičkou rozhodně nebude bezpečný a dostatečně vysoký.
Kate měří přibližně jen 62 cm.

Pokud vás tahle drobná chlupatá dívenka zaujala, napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Kate.
datum narození:2022-02-06
země:Irsko
barva:bílá s pískovými znaky
pohlaví:fena
čip: 972274200371091
tetování: ne
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: prosinec 2023
stav: VOLNÝ K ADOPCI
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)