A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

William (lurcher | VOLNÝ K ADOPCI)

druhé jméno:
plemeno:lurcher
William je dvouletý lurcher. Do azylu přišel a v jednom kotci je ubytován společně se svojí ségrou Kate.
Je to strašně moc milý, jemný a něžný chlapec, ale rozhodně ne sebevědomý. William je stydlivý, ale lidí se nebojí. Jasně, zpočátku je velmi opatrný, k člověku se přibližuje nesměle a každého nového si nejdříve potřebuje tak trochu "prolustrovat", ale pokud se k němu dvounožec chová vlídně, kontaktu se nevyhýbá. Naopak stojí, nikam neprchá a moc si hlazení a drbkání užívá. Na člověka s dobrým srdcem má William prostě čuch.
V prostředí, které zná a kde se cítí bezpečně, se chová uvolněně, ale když se dostane někam, kde to nezná, ztrácí jistotu a půdu pod nohama. Z čeho má opravdu strach, tak to jsou různé hlasité zvuky. Hlučná auta, hlučné stroje, přístroje a nástroje - z toho nemá vůbec dobrý pocit. Třeba jako příklad můžeme uvést, že, když byl na procházce, pracovali nedaleko zemědělské stroje na poli, a i když je neviděl a byly mimo jeho zorné pole, byl nervózní, roztřesený a jeho pohled se neustále stáčel tam, odkud zvuky přicházely.
William rozhodně není chlupáčem vhodným pro život v rušném prostředí. Domeček se zahrádkou v nějaké klidné lokalitě, to je to, co by mu sedlo.
Prozatím je v azylu v kontaktu jen se svojí sestrou. Občas se navzájem trochu potrápí, no jako snad všichni sourozenci. Třeba když si oba vyberou stejný pelíšek k odpočinku. To je potom schopný stát jeden nad druhým dlouhé minuty a dlouhé minuty na sebe z plna hrdla ječet. Kdyby mu v novém domově dělala společnost nějaká chlupatá kamarádka, byl by určitě rád.
Je velmi bystrý. A i když se v neznámém terénu necítí úplně dobře, velice rychle reaguje na věci v pohybu. Takže určitě není vhodný do domácnosti s drobnějším zvířectvem. Jeho lovecký instinkt bude opravdu silný.
Když projevuje pozitivní emoce, občas se kření. Co tím chceme říct? Prostě trošku roluje pysky a má výraz, jako by vás chtěl kousnout. Ale tak to vůbec není. On vám prostě tímto způsobem dává najevo, že je mu něco příjemné.
William je drobnější, měří přibližně jen 67 cm a je v dobré kondici.

Hledáte milého chlupatého kamaráda? Tak možná právě William je tím pravým. Pokud se vám líbí, napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska William.
datum narození:2022-02-06
země:Irsko
barva:bílý s pískovými znaky
pohlaví:pes
čip: 972274200374549
tetování: ne
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: duben 2024
stav: VOLNÝ K ADOPCI
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)