A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Buzz (greyhound | VOLNÝ K ADOPCI)

druhé jméno:Coco Buzz
plemeno:greyhound
Svět patří nám... Tak tentokrát to rozhodně neplatí, protože svět patří Buzzovi, tomuhle dvouapůlletému greyovi. Nebo on si to alespoň myslí...
Je to moc veselý, šťastný a srdečný kluk. Ve svém projevu je velmi bezprostřední a sebevědomí má na rozdávání. Skoro pořád je v pohybu a málokdy se zastaví. Možná tak na pár sekund. Buzz je takový vrtichvost a neposeda. Dacan, kterému je jedno, že vám 10x šlápne na nohu a málem vyrazí zuby. Uvolnit se pro něj není problém, on je totiž uvolněný neustále. Mírně uvolněné má - pravda - i mravy, ale nepozorujeme nic, s čím by se nedalo pracovat. Žije v azylu, nezná takový ten běžný režim klasického domácího mazlíčka, ale po nastavení jednoduchých a srozumitelných pravidel se jím bezpochyby stane. Má k tomu obrovský potenciál.
Jo a je to hrozná vtěrka a tlačenka. Když je ve frontě na hlazení první, dobrý, když první není, rychle se tou frontou na začátek prodere. Když někde něco leží, rád si to přivlastní. "Jé, tužka a papír! To jsem tady asi zapomněl! Beru si to!" Takže bychom v prvních dnech doporučovali být v domácnosti obezřetnější a ukrýt vše, co ukrýt můžete a stihnete.
Je to hravý kluk, se kterým je neskutečná legrace. Prostě šoumen a veselá kopa. Sandál mu nerozhodí vůbec nic. Takže pes do města? Nevidíme problém.
Když po něm člověk něco chce, občas se tváří, že má strašnou spoustu jiné práce a rozdělaných projektů. Ale pro to objetí si přijde vždycky. Je neuvěřitelně kontaktní a přátelský.
Buzz je opravdu akční týpek, takže aktivní rodinka nebo páníček pro něj bude ideální. A když bude mít k dispozici zahrádku, bude úplně nejspokojenější.
Jak jsme předpokládali, na vodítku mu to ještě moc nejde a když je sám venku na procházce, tak to zas takový velký mistr světa a ramenáč není.
S ostatními chrty vychází bez potíží, venku se pohybuje se psy i fenkami, a nikdy jsme nezaregistrovali žádný problém. Kotec sdílí společně s Caoimhe. S malými pejsky se nikdy nesetkal, ale rádi bychom v nejbližší době takové setkání zrealizovali.
Je to průměrně velký chlapec, měří přibližně 72 cm. Neprodělal žádné závažné zranění, jen mu chybí dráp na jednom z prstů zadní levé nohy.

Někde určitě čeká báječná rodinka pro tohohle úžasného kluka. Nejste to právě vy? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Buzz.
datum narození:2020-10-21
země:Irsko
barva:černý
pohlaví:pes
čip: 977200009752987
tetování: VB SHD
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: prosinec 2023
stav: VOLNÝ K ADOPCI
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)