A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

George (saluki mix | rezervován)

druhé jméno:
plemeno:saluki mix
George je tříletý lurcher, kterému v těle koluje salučí krev. Byl nalezen jako tulák a bezdomovec na ulici.
Je to veselý klouček, který má ocásek na jednu jedinou věc - aby jím neustále vrtěl. A vrtět jím bude i bez ohledu na to, jak daleko od něho budete stát. Bude bohatě stačit, když na něj pomyslíte nebo se na něj podíváte. Zkrátka stačí jen náznak pozitivní emoce, a bude celý váš. Je kontaktní a miluje objímání.
Rád si hraje a běhá. V ideálním případě by při tom uvítal chlupatého parťáka, ale greyové pro jeho hrátky příliš pochopení nemají a jeho smysl pro bžundu nesdílejí.
George hledá aktivní páníčky a domov v domku se zahradou. Ovšem v jeho případě je nezbytný vysoký plot, protože rád skáče a hledá únikové cesty. Dvoumetrový plot nebo zeď pro něho není problém, pokud se rozhodne překážku zdolat. Jakmile si zvykne na nové prostředí a zjistí, že má milující domov, jistě ho přestane bavit hrát únikovky, ale jistota je jistota.
George je opravdu úžasný a uvolněný hafan, který by mohl být skvělým chlupatým kámošem pro větší aktivnější děti.
Je velmi čistotný.
Dobře vychází i s pejsky menšího vzrůstu. První kontakt s každým novým malým chlupáčem ale musí být pod obezřetnou kontrolou. S kočičkami se prozatím nesetkal. V Irsku si ale myslí, že soužití s takovým zvířátkem není v případě George dobrým nápadem.
V minulosti prodělal zlomeninu spodní čelisti. Zranění je zcela zhojeno a nepůsobí Georgovi žádné potíže ani bolest. Měří přibližně 65 cm.

Pokud vás tenhle drobnější klouček zaujal, napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska George.
datum narození:2020-04-09
země:Irsko
barva:bílý s pískovými znaky
pohlaví:pes
čip: 981098108846357
tetování: ne
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: září 2023
stav: rezervován
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)