A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Princess (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Clever Princess
plemeno:greyhound
Představujeme vám krásnou černou greyku, které bude na začátku července 8 let. Její jméno je Princess, ale ona není princeznou, ona je královnou.
Má za sebou dlouhou a poměrně náročnou kariéru. V letech 2017 - 2019 závodila a v následujících letech 2020 - 2021 se stala maminou celkem 12 štěňátek. Teď už si tahle sladká holčička zaslouží oddechnout a najít milující domov.
Princess je sebevědomá, důvěřivá a velmi poslušná děvenka. Pro svoji rodinu bude oddanou společnicí s klidnou povahou. Velice dobře vychází i s dětmi. Miluje procházky a chůze na vodítku jí nedělá sebemenší problém.
S ostatními psy si rozumí, bez potíží se snáší i s menšími chlupáči.
Před odjezdem z Irska byly bohužel Princess extrahovány téměř všechny zuby.

27. května přicestovala do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád.
A dočasná mamka na ni pěje jen samou chválu.
Na život v bytě i chůzi po schodech si zvykla bez problémů. Zvládá i jízdu výtahem, okamžitě pochopila, jak se do malého prostoru nastupuje. Doma je čistotná a hygienu zmákla na jedničku s hvězdičkou. Když má potřebu, řekne si, jde ke dveřím a hlasitě se projeví. Chůze na vodítku i jízda autem, i to jde téhle holčičce výborně. Malí pejskové ji zajímají, ale je přátelská, štěňátko olizovala. Psy velkých plemen ignoruje.
Povahově je to naprosto pohodová, přizpůsobivá, vnímavá a chytrá děvenka. A je neskutečně přítulná. Tělo na tělo - tak to má nejraději, a často ji najdete v poloze vleže na zádíčkách. Venku je zvídavá, akční, procházky si užívá a miluje i vodu. Byla by moc ráda za domek se zahrádkou.
Po extrakci zubů, která byla provedena ještě v Irsku, už byly tady u nás vytaženy všechny stehy. Princess se velmi ulevilo a tlamička se rychle zahojila. Dlabe krásně, dokonce jako ostatní dočasní sourozenci vlhčené granulky. Není třeba ji krmit měkkou stravou. V rámci péče o pohybový aparát je doživotní uživatelkou kloubní výživy.

Tahle milá a něžná chrtí duše hledá ten nejbáječnější domov pod sluncem. Třeba právě u vás. Pokud vás zaujala, napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Princess.
datum narození:2015-07-03
země:Irsko
barva:černá
pohlaví:fena
čip: ano
tetování: QPVXR
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)