A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Roxy (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Dungill Roxy
plemeno:greyhound
Roxy je milá greyka s velkýma čokoládovýma kukadlama. Má černý kožíšek s malou bílou náprsenkou a na konci srpna jí bylo 5 let.
S ostatními chrty vychází velmi dobře. Po důkladném a obezřetném seznámení by měla být schopna života v domácnosti i s kočičkou.

27. května přicestoval do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád.

A co o ní říká její dočasná rodinka?

"Roxy se zařadila do naší domácnosti a přijala denní režim doma i venku, včetně procházek. Venčení řeší, kdy a kde má, dosud bez jediné chybičky. Je čistotná a spí celou noc.
Bez problémů se seznámila s domácím prostředím a chrtí parťačkou. Celkově se zklidnila, získala sebedůvěru a respektuje páníčky, kočku i vnoučata.
Je velmi hodná, samostatná, také však zvídavá, občas vyhledává naši společnost. Je klidná i při našem odchodu, vydrží doma sama nebo s chrtí parťačkou bez následků. Den za dnem je jistější a milejší! Na poslušnosti pracujeme, občas i s důrazem.
Líbí se jí procházky v přírodě a po nich odpočinek na měkkém pelíšku v bytě, kterému dá přednost před ležením na trávě a volným pohybem na zahradě u domu.
Při krmení je akční a porci v misce vyčistí beze zbytku velmi rychle. Zvýšenou pozornost je třeba věnovat hlídání kuchyně a míst k odkládání jídla.
Je nadšená z jakékoliv akce, těší se na každou možnost jít ven, má ráda společné výlety. Cestuje ráda, v autě je klidná i na delší trasy.
Ve městě se pohybuje opatrně, s podporou pevné ruky zvládá městský ruch, chůzi mezi lidmi, přechody silnice, schody, výtah.
Roxy je prostě skvělá greyka a jistě by ocenila akční způsob života, vyvážený klidem domácího zázemí, kam přinese spoustu radosti!"

Rozbušilo se vám srdce při pohledu na tuhle roztomilou chrtičku? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Roxy.
datum narození:2018-08-26
země:Irsko
barva:černá
pohlaví:fena
čip: ano
tetování: ano
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: květen 2023
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 4000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)