A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Tommy (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Radgerfort Tommy
plemeno:greyhound
Tommy je milý greyhound, který v dočasné péči čeká na svůj domov napořád. Má černý huňatý kožíšek a 20. dubna mu bude 6 let, i když na to vůbec nevypadá. Je menšího vzrůstu a váží 22 kg.
Zpočátku byl velice opatrný a nedůvěřivý. Zabydlení v dočasném domově ale proběhlo bez výrazných potíží a vcelku rychle, a teď už si Tommy sám přijde pro pohlazení. Při seznamování s cizími lidmi je v pohodě, ale je obezřetný.
Rád běhá a je velmi aktivní. Na vodítku chodí krásně, netahá. Při přechodu silnice poslechne na "zůstaň" a vydrží, dokud nezazní "volno". V dočasném domově se učí také povely "na místo" a "ke mně".
Momentálně bydlí s dočasným greyhoundím bráchou a vychází s ním dobře. Doma vydrží 5 hodin, déle zatím rodinka nezkoušela, ale myslí si, že nebude mít problém vydržet déle, protože po odchodu si vždy lehne a je v klidu, nekňučí, nepláče. Úplně sám doma ale nebyl, pouze s druhým pejskem. Doma udělal loužičku pouze jednou, hned druhý den, jinak vždy vydržel a řekl si. Do druhého patra v domácnosti mají chlupáči zákaz chodit, ale na první tři schody už vylézt vyzkoušel.
Když venku potká kočičku, nastraží uši, ale netáhne ani neštěká. S malými pejsky se setkal, ale první setkání nedopadlo moc dobře. Venku se otáčí za vším, je zvědavý. Ve městě zatím nebyl, takže nevíme, jak reaguje na ruch. Na malé děti, které potkal na procházkách, nereagoval.
Dočasná rodinka si myslí, že by Tommy zvládl žít i jako opečovávaný jedináček.

Zalíbil se vám tenhle okouzlující černý dlouhonosáč a rádi byste mu nabídli svůj domov i srdce? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Tommy.
datum narození:2017-04-20
země:Irsko
barva:černý
pohlaví:pes
čip: 972274000392000
tetování: SQBLZ
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)