A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Mise (greyhound | AKUTNÍ k adopci)

druhé jméno:Mise Buick
plemeno:greyhound
Do života Mise nepříznivě zasáhl osud, a proto tenhle kluk s dlouhým nosem znovu hledá svůj domov napořád.

Mise alias Míša je čtyřapůlletý milý, veselý a chytrý greyhoundí klouček. Po příchodu do nového prostředí potřebuje chvilku na aklimatizaci, když má ale okolo sebe hodné lidi, otevřít se mu netrvá příliš dlouho.
Mise je kontaktní, společenský a velmi přátelský. Zbožňuje společnost dospělých i dětí, hlazení a mazlení si užívá. Z hraček má rád hlavně ty plyšové, ale nejvíc miluje procházky. Na procházkách chodí ukázněně a bez tahání. Je zvyklý na klid vesnice a procházky po lese. Potíže mu ale nedělá ani hluk a ruch města, aut a motorek se nebojí, ani ohňostroje.
Mise je čistotný, doma vydrží i 7 hodin bez nehody. Je to velký jedlík, je zvyklý na granulky, rád ovšem ochutnává i lidské jídlo. Takže při odchodu z domácnosti nenechávat nic na stole nebo kuchyňské lince, a zajistit odpadkový koš. Při přípravě jídla je trpělivý a začne jíst až po vyzvání.
S velkými i malými psy vychází bez problémů. Dokonce má psí společnost velmi v oblibě, takže nový domov s chlupatým parťákem je značka ideál. Pozor ovšem na kočky, s těmi není kamarád.
Ještě v Irsku prodělal amputaci prstu na zadní levé končetině, proto je potřeba nožičku tolik nezatěžovat a raději chodit na procházky kratší, ale častěji. Nepříjemná je mu chůze po kamínkách a po schodech. Při běhu a chůzi po rovném a travnatém povrchu ho tento malý hendikep nijak neomezuje.
Vysoký je přibližně 73 cm a váží 33 kg.

Mise hledá pohodového a chápavého páníčka, kterému lásku a pozornost vrátí stokrát nazpět. Tak pokud vám padl do oka i do srdce, napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Mise.
datum narození:2019-09-18
země:Irsko
barva:černý s bílou náprsenkou
pohlaví:pes
čip: 972274200046603
tetování: UD ZSK
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: AKUTNÍ k adopci
adopční poplatek: 4000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)