A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Jake (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:
plemeno:greyhound
Jake je krásný tmavě žíhaný greyhound. Tomuhle kloučkovi je 5,5 roku a v jeho pohledu mnoho radosti není. Rádi bychom to změnili a věříme, že nový pohodový domov a láska nějakého dvounožce jiskřičky štěstí do jeho očí opět vrátí.
Je to plašší chlapec, kterému bude nějakou dobu trvat, než začne důvěřovat. Jake je tichý, klidný chlupáč, který nemá rád příliš ruchů a vzruchů. Nejlépe mu bude v prostředí, kde panuje klídek a pohodička. Takže žádné velkoměsto!
S kočičkami se nesetkal a jeho vztah k nim neznáme. Do společné domácnosti s nimi ho tedy nemůžeme doporučit.

17. prosince přicestoval tenhle štramák do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád.
A jak ho vidí jeho dočasná rodina?

"Je to velice milý, učenlivý kluk, bohužel dost nedůvěřivý a opatrný ke všemu novému. Vzhledem k tomu, že je šikulka, zvládl schody, velmi rychle hygienu, chod celé domácnosti se smečkou. Ve známém prostředí se cítí dobře, je veselý. Vyhovuje mu zahrada a psí parťáci, ale určitě by se mu líbilo mít pozornost a páníčka jen pro sebe. Problém vzniká při procházce venku, kdy je pro něho vše nové. Tady potřebuje čas a trpělivost, je stále velmi opatrný. Myslíme si, že pro něho nebude vhodné rušné město a procházky na vodítku.
Potřebuje klidné prostředí, pokud ho něco vyleká, je to krok zpět a znovu získávání důvěry.
S jiným greyem, galgem, lurcherem vychází bez problému, s naší psí holčinou také, děti mu nevadí, malých pejsků si nevšímá, pokud ho neprovokují. S kočičkou se nesetkal, nevíme, jak by reagoval. Samotu, vzhledem k tomu, že je bojácný, zvládá. Na doporučení smečky kontroluje odpadkové koše, tak tady pozor. Nepohodl se s naším kohoutem, upravil mu vzhled, bude mu teď asi trochu zima, ale za to si mohl kohout sám. Nemá chodit mimo svůj rajón.
Bude to úžasný parťák, ale potřebuje ještě čas a hodně lásky."

AKTUALIZACE | 6.2.2023
Jake dělá v péči dočasné rodinky velké pokroky:
„Chodí se mazlit, hází zádíčka, bere si mňamky z ruky. Je klidný, miluje zahradu, na vodítku se zlepšil, ale není to něco, co by miloval. Rád se honí s klukama po zahradě, dokonce je provokuje ke hře. Stále je ale opatrný a nedoporučuji ho do města a ruchu. Psí kámoše bereme.“

Zalíbil se vám tenhle nesmělý chrtí aristokrat? Rádi byste mu nabídli svůj domov i srdce? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Jake.
datum narození:2017-04-30
země:Irsko
barva:tmavě žíhaný s bílou náprsenkou
pohlaví:pes
čip: 972274000428200
tetování: SP MPI
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)