A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Cora (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:
plemeno:greyhound
Cora je milounká tříapůlletá greyka. Tahle nesmělá chrtička má černobílý kropenatý kožíšek a roztomilý kukuč.
Zpočátku je opatrná a zdrženlivá. Chvilku jí potrvá než si zvykne na nové podmínky a neznámé prostředí. Určitě jí bude lépe vyhovovat domov v klidnější lokalitě. Když se ale rozkouká, překvapí vás svojí bezprostředností a hravostí.
Její vztah ke kočičkám neznáme, proto ji k nim nemůžeme doporučit.

17. prosince přicestovala tahle fenečka do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád.
A co o ní říká její dočasná rodinka?

"Cora je holčička menšího vzrůstu, zato však s velkým srdcem, toužícím po velmi trpělivé a láskyplné náruči svého budoucího domova. Od svého příjezdu už ušla velký kus cesty a pomalinku se dostává ze své bázlivé skořápky, ale bude potřebovat ještě čas a kopu lásky, než se z ní opravdu stane veselá a sebevědomá holka. Můžeme ale říct, že je na dobré cestě, a dokonce si už občas zkouší hrát s míčem a nenápadně, aby se neřeklo, dokonce poskakovat a vrtět ocáskem. Ze začátku bojovala se separační úzkostí, což se povedlo vyřešit díky postupnému zvykání a přítomnosti druhé fenečky, která už o samotě zůstávat umí. Obecně spoustu věcí Cora potřebuje okoukávat od svých psích kamarádů, a proto ji nemůžeme doporučit jako jedináčka. S velkými a středními psy je naprosto bezproblémová a submisivní, s malými pejsky a kočkami zatím ozkoušená nebyla. Venku už chodí na zavolání a moc si pobyt na zahradě užívá, ráda čmuchá a zkoumá a vykonávání potřeby pouze venku také pochopila. Má ale trochu problém s procházením dveřmi a často je třeba ji popostrkovat. Podobně se zasekává i při jakémkoliv tahu vodítka a opět potřebuje vedle sebe psího parťáka, aby vůbec šla ven. Pomalu se to zlepšuje a věříme, že to brzy překoná, ale určitě bude potřebovat trpělivý přístup a pochopení. Z těchto důvodů by Cora potřebovala najít domov mimo městský provoz a ruch, který by pro ni byl velmi stresující. Autem jezdí bez problémů. V bezpečí domova, a především gauče, se z ní ovšem pomalu stává neskutečně mazlivá malá potvůrka, která svému člověku ráda dělá společnost u každé činnosti, a obzvlášť talentovaná je v rozvalování se přes celý gauč. Je třeba ji malinko korigovat, aby svou potřebou pozornosti neodstrkovala ostatní psy a nestávala se na člověku úplně závislá, ale pokud ji člověk podpoří i v zůstávání sama na pelíšku/gauči postupně to pochopí. Obecně je Cora velmi jemná, miloučká, tichá a klidná holka, která potřebuje citlivý přístup, díky kterému z ní časem bude slečna úžasná."

Padla vám tahle dlouhonosá fešanda do oka? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Cora.
datum narození:2019-04-01
země:Irsko
barva:bílá s černými znaky
pohlaví:fena
čip: 972274000523737
tetování: UP LBJ
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: prosinec 2022
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)