A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Angel (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Angels Beauty
plemeno:greyhound
Greyka Angel je milá tmavě žíhaná kráska s dlouhým nosem. Bude jí 3 a půl roku a aktivně se věnovala coursingu.
Je to pohodové a bezprostřední děvče. Má přátelskou povahu a bez potíží si rozumí i s dětmi. Je třeba počítat s tím, že se v novém prostředí bude chvilku rozkoukávat.
S ostatními psy se snáší dobře. Ke kočičkám vhodná není.
Váží přibližně 31 kg.

A co o ní po třech týdnech strávených v dočasné péči říká její dočasná mamka?

"Angel je úžasná mlaďounká greyhoundí slečna s duší holčičky a raráška. Zpočátku se v novém prostředí déle rozkoukavá, ale celkem dobře a rychle pochopí, co smí a co nesmí. Ale jakmile jde o to, co nesmí, ještě několikrát to zkusí, jestli to náhodou neprojde. Řekla bych, že je nebojácná, jen někdy opatrná. Krásně zvládá různé domácí spotřebiče (jen vysavač nemusí, ale nepanikaří), absolutně v pohodě výtah, garáže a s počáteční malinkou opatrností i schody. Vozím ji v kufru auta, kam jí pomáhám, ale časem jistě nebude mít problém tam vyskočit, ven vyskočí bez problému sama.
Na vodítku chodí výborně. Vůči ostatním pejskům, které potkáváme venku, je opatrnější, ale nebojí se. Jen - když se k ní nějaký chlupatý pejsek přiřítí a poskakuje po ní - není úplně nadšená. Večerní procházky má raději krátké a hygienické návyky má perfektní.
Soužití s malým starým pejskem a druhou greyhoundí slečnou zvládla velmi dobře. Zpočátku si bránila svůj klid a prostor. Nakonec se ale úžasně přizpůsobila a svou greyhoundí kamarádku má ráda.
Je to veselá a hlavně strašně hravá holčička, která miluje všechny možné psí hračky. Bude hrozně moc milovat svého pána a bude se chtít mazlit a hladit. A ráno po probuzení vítá s obrovským nadšením, radostí a pusinkami.
Zvládla perfektně i řádění dětí (necelých 7 a 9 let).
Angel je úžasnější a šikovnější každým dnem. Samotu doma zvládáme zatím v délce 5 hodin. Přidávám po půl hodinách a zatím s košíkem - má totiž ráda hračky a co hračky nejsou, tak si je z nich udělá. A také kvůli mé Molly, ale musím říct, že důsledností a dodržováním hierarchie to už pochopila a samotu tráví většinou vedle Molly na zemi, kde obě vedle sebe krasně čekají.
Co Angel miluje, je jídlo a dobrůtky - to se snaží ulovit a je v tom velmi zdatná (otázka sekund). Na kuchyňskou linku ale pochopila že nesmí. Chce to ale být důsledný a někdy je potřeba to říct několikrát za sebou. Prostě zkouší a zkouší.
Byli jsme i na chalupě a nové místo zvládla skvěle. Na zahradě hned lítala za gumovou slepicí, kterou se tedy vždy snažila Molly ukrást.
Měří 68 cm v kohoutku a váží 28,6 kg."

Zalíbila se vám tahle roztomilá chlupatá slečna? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Angel.
datum narození:2019-04-09
země:Irsko
barva:tmavě žíhaná s bílou náprsenkou
pohlaví:fena
čip: 972274000538224
tetování: UYMKV
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: září 2022
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)