Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Hannon (greyhound | VOLNÝ K ADOPCI)

druhé jméno:Mulcair Hannon
plemeno:greyhound
Hannon je čtyřapůlletý greyhoundí božan. Tenhle černý nosan je jednou z těch na jednu stranu jednoduchých, ale zároveň tak trochu komplikovaných psích osobností.
Jednoduchostí máme na mysli, že dává naprosto jasně najevo, co má rád. Tím je zejména jeho jídlo a procházky. Také zbožňuje pozornost a objetí, a je šťastný, když může být nablízku svému člověku. Složitější je to s ním v tom, že by prostor a člověka nejraději nesdílel s žádným dalším chlupáčem. S ostatními chrty v azylu vychází dobře, ale jejich společnost nevyhledává, ba dokonce mu není příjemná, a nejspokojenější by byl sám. I jeho původní majitel zmínil tento povahový rys, takže ho, chlapce, takhle bereme a rozumíme, že by měl být hýčkaným a opečovávaným jedináčkem.
Právě z těchto důvodů se Hannonovi v azylu - kde se o svého člověka a pozornost musí dělit s velkým množstvím dalších hafanů - příliš nedaří, je zachmuřený a pozitivní myšlenky jako by se mu vyhýbaly. Potřeboval by zakotvit v individuální láskyplné péči, aby mohl už jen a jen rozkvétat.
Naši irští přátelé si myslí, že ideální pro něho bude soužití s někým (možná s někým, kdo pracuje z domova nebo je zaměstnán na dog-friendly pracovišti), kdo ho nejen podpoří a povzbudí, ale též ho zahrne do mnoha oblastí svého života - procházky, výlety, hry, aktivity, které zaměstnají jeho smysly a motivují jeho mysl. Lásku vám tenhle klučina vrátí milionkrát zpět.
S malými pejsky ani kočičkami prozatím tu čest neměl. Do společné domácnosti s nimi ho proto nedoporučujeme.
Neprodělal žádné závažné zranění a měří přibližně 68 cm.

Úžasný černoušek se zlatým srdcem hledá ten nejbáječnější domov pod slunkem. Líbí se vám? Tak nám napište na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Hannon.
datum narození:2018-08-02
země:Irsko
barva:černý
pohlaví:pes
čip: 972274000495924
tetování: TH TVE
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: květen 2023
stav: VOLNÝ K ADOPCI
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)