A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Hannon (greyhound | VOLNÝ K ADOPCI)

druhé jméno:Mulcair Hannon
plemeno:greyhound
Hannon je pětiletý greyhoundí božan. Tenhle černý nosan je jednou z těch na jednu stranu jednoduchých, ale zároveň tak trochu komplikovaných psích osobností.
Jednoduchostí máme na mysli, že dává naprosto jasně najevo, co má rád. Tím je zejména jeho jídlo a procházky. Také zbožňuje pozornost a objetí, a je šťastný, když může být nablízku svému člověku. Složitější je to s ním v tom, že by prostor a člověka nejraději nesdílel s žádným dalším chlupáčem. S ostatními chrty v azylu vychází dobře, ale jejich společnost nevyhledává, ba dokonce mu není příjemná, a nejspokojenější by byl sám. I jeho původní majitel zmínil tento povahový rys, takže ho, chlapce, takhle bereme a rozumíme, že by měl být hýčkaným a opečovávaným jedináčkem.
Právě z těchto důvodů se Hannonovi v azylu - kde se o svého člověka a pozornost musí dělit s velkým množstvím dalších hafanů - příliš nedaří, je zachmuřený a pozitivní myšlenky jako by se mu vyhýbaly. Potřeboval by zakotvit v individuální láskyplné péči, aby mohl už jen a jen rozkvétat.
Naši irští přátelé si myslí, že ideální pro něho bude soužití s někým (možná s někým, kdo pracuje z domova nebo je zaměstnán na dog-friendly pracovišti), kdo ho nejen podpoří a povzbudí, ale též ho zahrne do mnoha oblastí svého života - procházky, výlety, hry, aktivity, které zaměstnají jeho smysly a motivují jeho mysl. Lásku vám tenhle klučina vrátí milionkrát zpět.
S malými pejsky ani kočičkami prozatím tu čest neměl. Do společné domácnosti s nimi ho proto nedoporučujeme.
Neprodělal žádné závažné zranění a měří přibližně 68 cm.

AKTUALIZACE:
Hannon je chlupáčem, který - více než jakýkoliv jiný - k tomu, aby byl šťastný a spokojený, potřebuje rutinu a stabilní pravidla. V azylu, kde pobývá, ve společnosti člověka, na kterého je zvyklý, se chová naprosto bezproblémově. V nedávné době se ovšem několikrát ocitl v situaci, v níž se necítil komfortně a bezpečně, a zpanikařil. Jako příklad můžeme uvést návštěvu veteriny nebo procházku pod vedením cizího, neznámého člověka. Párkrát zpanikařil i při nasazování obojku (pravděpodobně už tušil, že ho poté čeká něco, co se vymyká běžnému řádu dní tak, jak je na něj zvyklý).
Hannon byl zlomený a stále má na duši hojící se šrámy. Jeho nový majitel by si toho měl být vědom každičký jednotlivý den a měl by být trpělivý a ohleduplný.
Hannon hledá domov v klidném prostředí.

Úžasný černoušek se zlatým srdcem hledá ten nejbáječnější domov pod slunkem. Líbí se vám? Tak nám napište na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Hannon.
datum narození:2018-08-02
země:Irsko
barva:černý
pohlaví:pes
čip: 972274000495924
tetování: TH TVE
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: duben 2024
stav: VOLNÝ K ADOPCI
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)