A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Hannon (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Mulcair Hannon
plemeno:greyhound
Hannon je pětiletý greyhoundí božan. Tenhle černý nosan zbožňuje pozornost a objetí, a je šťastný, když může být nablízku svému člověku.

V dubnu přicestoval do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád. A co o něm říká jeho dočasná mamka?

„Hannon, Hanoušek - z nejistého kluka se během týdne stal moc šikovný kluk, černé zlatíčko. Venku je stále opatrný a nejistý, ale doma se zabydlel rychle a s chrtím dočasbráchou neměl jediný problém. Schody zvládl na první dobrou, hygiena je 1-. Přes noc je to od začátku OK, když je sám doma přes den (zvládá už 5 hodin), tak mu „nervózní“ loužička párkrát ujela.
Rychle pochopil slovo NE, a i když je to velký žrout, ví že bráchovi se do misky neleze a že vaše jídlo je opravdu vaše. Svoji misku ovšem vcucne během minuty, jedlík je skvělý.
Venku se zatím úplně dobře necítí - hodně lidí, některý typ mužů nebo hlasitý křik dětí venku ho vyleká. Ale přesto, že se bojí, dá si říct a od cizích i pohladit. Čím více nám věří, tím je to lepší. Malé a velké děti neřeší, nechá se pohladit a vezme si pamlsek.
Doma miluje hlazení a mazlení, hračky ho zatím moc nezajímají, ovšem čuchací kobereček, to je jiná.
S pejsky malými i většími problém nemá, rád se s nimi očuchá. Ale vyhýbá se divokým a moc akčním nebo štěkajícím psům. Společné sprinty chrtů nemusí, to se drží dál, ale jinak se s nimi seznámí rád, s ocáskem nahoru. S kočkami se nesetkal, zajíci, ježci a morčata ho zajímají, ale nedivočí.
S trpělivým přístupem a pravidly zvládne vše, je to chytrý a milý pes. Může být i jedináček, ale klidný pes nebo fenka není překážkou. Měří 70 cm a váží 29 kg.“

Úžasný černoušek se zlatým srdcem hledá ten nejbáječnější domov pod slunkem. Líbí se vám? Tak nám napište na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Hannon.
datum narození:2018-08-02
země:Irsko
barva:černý
pohlaví:pes
čip: 972274000495924
tetování: TH TVE
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, který již svoji rodinku našel, jen je třeba dokončit některé kroky nutné k adopci.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)