A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Billy (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Mister Sydney
plemeno:greyhound
Billy je čtyřletý greyhoundí štramák. Tenhle klučina s přátelskou povahou je moc milý a klidný. Přestože je chytrý a učenlivý, určitě mu bude chvilku trvat, než se rozkouká v novém neznámém prostředí. Za nějakou dobrotu si ale jeho srdce jistě brzy získáte.
S ostatními psy vychází dobře. Může žít jako jedináček nebo ve společnosti jiného hafana. Neměl by to ale být dominantní chlupáč, vedle takového se Billy necítí komfortně.
Billy nepatří mezi nejsebevědomější chrty, ale když není zbytí, zvládne i ten špacír rušným městem. Ale úplně nejlépe se v takovém prostředí necítí.

17. prosince přicestoval do České republiky, kde v dočasné péči čeká na svůj vysněný domov napořád.
A co o něm říká jeho dočasná mamka?

"Billy je kluk, který v České republice neměl zrovna šťastný start. Přijel hodně nemocný a pár dní trvalo, než se zjistilo, že je mu opravdu špatně. To samozřejmě ovlivňovalo jeho chování a chlapeček byl extrémně bojácný. Na jeho uzdravování se podílela spousta lidí, kterým se podařilo, že dnes tu stojí zdravý, trochu opatrný, hravě štěněcí mazel. Zvládá městský ruch (i když ho nemusí), v autě jezdí jako pán, miluje procházky u vody i mazlení, s cizími lidmi postojí, ale kontakt nevyhledává, rodinu by umazlil. Venčení je samozřejmost, cvičák zvládá chrtím způsobem, s pejsky nemá problém, s úplně malým plemenem kontakt neměl. Co ještě o něm říci… Billy je štěně ve velkém těle a bude zapotřebí, aby budoucí páníček pracoval na jeho sebevědomí, které už se klube a rozkvétá. Sám doma nikdy nebyl, vždy jen ve společnosti druhého psa, proto bude potřeba trpělivosti, kdyby v novém domově nebyl jiný pejsek. Ve dvou nemá problém a čeká na návrat páníčka. S Billym se skvěle pracuje, protože, když si ho získáte mazlením a hlazením, chce se zavděčit a udělá všecičko, co po něm chcete, jen musí pochopit zadání. Je to prostě šprt. Je hodně rozvážný a pozorný, snaží se pochopit vše, co se po něm vyžaduje. Stále se bojí křiku dětí a kopání do balónu. Musím ale poznamenat, že Billyho hodně ovlivňuje dočasná sestra Sally, která je dominantní a Billy se naučil za ní schovávat. Když je sám, je to naprosto sebevědomý kluk.
Billy není žádné ořezávátko. Měří 73 cm a váží 36 kg."

Padl vám tenhle dlouhonosý chrtí aristokrat do oka i do srdce? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Billy.
datum narození:2019-04-01
země:Irsko
barva:bílý s černými znaky
pohlaví:pes
čip: 972274000523734
tetování: UP VZT
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 8000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)



Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)