Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Gabby (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:
plemeno:greyhound
Gabby je nádherná a moc roztomilá greyhoundí holčička, které byly v prosinci 4 roky. Je to jemná, něžná a klidná chrtička.
Do azylu přišla společně se 6 dalšími psy. Všichni, včetně Gabby, byli velmi plaší a nervózní.
Zpočátku bude tahle děvenka ve svém novém domově nejistá a opatrná. Díky lásce, péči a otevřené náruči ale jistě svoji ulitu brzy opustí a na chod domácnosti si zvykne. Za několik měsíců v dočasné péči udělala obrovské pokroky. Úžasně se usadila a rozkoukala. Je z ní kontaktní vrtichvost a veselý smíšek. Ráda tráví čas v blízkosti svých dvounožců, poskakuje kolem nich a směje se na ně.
Gabby miluje procházky. Stačí vzít do ruky vodítko a hned začne skákat metr do vzduchu.
Se všemi ostatními většími psy vychází dobře. Do domácnosti s kočičkou nebo malým pejskem je nevhodná.
Najde-li Gabby domov v rušnějším prostředí, mělo by to být ve společnosti jiného pejska, vyrovnaného a pohodového. Psí kamarád jí dodá jistotu a sebevědomí. V klidnějším a tišším prostředí by mohla být i jedináčkem.

Gabby v prosinci přicestovala do České republiky, kde z dočasného domova vyhlíží domov napořád.
A co o ní říká její dočasná mamka?

22.12.2021 | "Gabby je celá zlatá! Našla útočiště na gauči a je na něm závislá, doma se z něj téměř nehne a jakmile si něčím není jistá, tak na něj skáče hystericky šipku. Na zahradě lítá s našima celá veselá. O samotě kňučí, ale nic strašného, hlavně nic neničí, takže super."

4.1.2022 | "Doma už teď zůstává jak sama, tak s druhým psem. Je úplně v klidu, neničí věci, nekňourá a je naprosto čistotná. Celkově je taková tichá, miloučká a hrozně hodná. Už si zvykla na mazlení a vyloženě ho vyžaduje, na gauči se moc ráda připrdelí a nehne se od nás. Venku se ničeho nebojí, naopak ji všechno hodně zajímá, autem také jezdí bez problému.
Fakt jsme z ní nadšení, jak je šikovná."

30.1.2022 | "Gabby je každým dnem šikovnější! Docela se nám podařilo odnaučit kradení a hrabání v koši, kňourání za dveřmi ji taky přešlo a zvládá být doma i bez Goofyho a Žížaly. Celkově je jistější, doma i venku. Už se skoro neleká, je hrozně mazlivá a vnímavá. Venku už taky chodí hezky, dokonce to řvaní na malé psy v dálce se hodně zlepšilo a při okřiknutí hned přestane."

9.2.2022 | "Tak se nám s Gabby povedlo zmáknout to pištění venku na malé psy a věci v dálce v pohybu. Takže procházky ve městě už jsou úplně v pohodě, do auta už také nastupuje radostně a těší se, kam zase pojede. A na zahradě už chodí pěkně i na zavolání. Je to šikulka!"

13.4.2022 | "Už je z ní fakt neuvěřitelně veselá holka. Doma je tichá a úplně zlatá, mohla by se mazlit klidně celý den. A na zahradě kolem nás pořád nadšeně poskakuje, tlemí se od ucha k uchu, běhá na zavolání a pořád by chtěla pozornost."

Máte lásky na rozdávání a padla vám do oka právě tahle krásná a hodná děvenka? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Gabby.
datum narození:2017-12-17
země:Irsko
barva:černá
pohlaví:fena
čip: ano
tetování: ano
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 6000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)