Nástěnný a stolní kalendář
Chrti v nouzi pro rok 2023!

Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2023.
Autorem nádherných a pozitivními emocemi nabitých snímků v nástěnném kalendáři je Martin Látal (mimochodem páníček Matýska), kterému patří obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval.
Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů.

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za poštovné a balné, která je ve výši 85,- Kč

Zasíláme přes Zásilkovnu.
OBJEDNÁVKY S TYPEM KALENDÁŘE A POČTEM KUSŮ, s vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem Zásilkovny (https://www.zasilkovna.cz/pobocky) zasílejte na e-mail chrtiaukce@seznam.cz.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Freddie (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:
plemeno:greyhound
Freddie je moc milý greyhoundí kluk, kterému je 5,5 roku.
Naši přátelé v Irsku se ho ujali společně s jeho 12letou maminkou. Majitel je totiž odvedl k veterináři, aby byli uspáni, protože usmrtili kočičku. Když si pro ně ošetřovatelé z azylu k veterináři přijeli, nikdy prý neviděli v srsti žádného jiného psa tak velké množství blech a špíny jako u těchto dvou chlupáčů. Freddie byl skoro plešatý a jeho kůže byla velmi citlivá a rozbolavělá. Dnes už je to velký fešák, zasrstil se a jeho kožíšek je krásný a hustý.
Je to báječný klučina - velice láskyplný, oddaný a srdečný. Má přátelskou povahu a srdce otevřené pro lidi kolem sebe. Chová se uvolněně a přirozeně a rád se učí novým věcem.
Může žít jako jedináček nebo ve společnosti jiného psího kamaráda. S malými pejsky prozatím tu čest neměl a ke kočičkám je nevhodný.
Neprodělal žádné závažné zranění a je v dobré kondici.

A jaké novinky pro nás má Freddie ze svého dočasného domova?

"Rád bych se Vám představil.
Jmenuji se Freddie a v listopadu mi bude 6 let. Jsem velmi milý, přátelský, hravý, vnímavý, neskutečně zlatý a kontaktní pes. Všechno! mě zajímá a moc rád se rozjímám a koukám na tu krásu kolem, co jsem ještě neviděl. :)
Má nová budoucí rodino, ze začátku od Vás budu potřebovat trošku trpělivosti a důslednosti, jako každý jiný pejsek z této organizace. Můžeš být zkušený mazák, který ví, co a jak s adopťáčkem, nebo taky začátečník - pro tebe budu taky moc fajn, mám jiskru v oku a nic moc špatného si z minulosti nenesu. Můžeš bydlet ve městě, bytě (moooc rád spím a bude ze mě skvělý gaučák) nebo domečku se zahrádkou (to by bylo samozřejmě to nejlepší žůžo pod sluncem). Můžu být jedináček i společník - ke kočičkám mě určitě neberte - z těch by zůstaly jen chlupy a k malým pejskům zatím asi taky ne - do budoucna nebo při velmi opatrném a důsledném seznámení možná s velkým otazníkem - říká dočasmamka. Budu prý potřebovat socializovat s ostatními pejsky, protože dle mého chování je zřejmé, že jsem se potkal jen a jen s chrty a ty ostatní nechápu. To jsou jako fakt všechno taky psi? K dětem mě může má dočasrodina zatím doporučit jen k větším, někdy jsem jako buldozer a neuvědomuji si, že jsem kus hafana a ne čivava. :D
Za to se vám odměním nekonečným množstvím lásky, společným pelíškováním a budu tím správným parťákem, který si zaslouží teplo domova. Jsem každým dnem lepší a lepší, šikovnější a šikovnější. Věřím, že na mě čeká TA správná a suprácká rodina, která mě bude každým coulem milovat, ale zároveň mi nastaví pravidla - ty já potřebuju. Tak hola hola, rodinko kde jste? Už se na Vám moc těším!"
Váš Freddie

Zaujal vás tenhle černý sympaťák s dlouhým nosem? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Freddie.
datum narození:2015-11-14
země:Irsko
barva:černý
pohlaví:pes
čip: ano
tetování: ano
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: září 2021
stav: v novém domově!
adopční poplatek: na dotaz


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)