A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci

Rio (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Suirview Rio
plemeno:greyhound
Dočásek Rio přijel z Irska do dočasné péče v říjnu 2020. Krásný černý, tehdy čtyřletý grey bohužel přijel s velmi silnou vadou zraku. Riovi byla diagnostikována genetická choroba - progresivní retinální atrofie a prognóza nebyla dobrá. Díky péči o zbytek zraku ale nepřišel a umí se velmi dobře orientovat v téměř jakémkoliv běžném prostoru.
Rio udělal v dočasrodině obrovské pokroky a leckdy všechny překvapil. Dokonce to užuž vypadalo, že Rio bude mít nový domov, ale bohužel, v budoucí rodině došlo k vážným změnám, které jsou s adopcí neslučitelné.
Co o Riovi napsat dnes? Tomuhle fešákovi bylo v listopadu 5 let a je to šťastný kluk. Výborně zvládl stěhování do nového domu, stejně jako miminko dočasrodičů a teď chodí na procházky i s kočárkem. Jen jeho současný chrtí parťák se díky své introvertní povaze, cítí odsunutý. A to i přesto, že se mu panička věnuje, jak to jen jde, Rio si ale spolehlivě najde cestu do náruče člověka a neváhá psího kámoše odstrčit. A to je také jeden z důvodů, proč Rio stále hledá domov.
Se psem může být Rio kamarád, ale je nutné, aby se nejdříve v klidu seznámili. S greyhoundy problém nemá žádný, na ty ostatní, které nezná, reaguje nejprve vrčením nebo štěkáním, ale nechá se uklidnit. Je to pochopitelné - neumí vyhodnotit postoj cizího psa zrakem a toto je klasická psí reakce plynoucí z nejistoty.

Pohodový a milující RIO může být i jedináček, lidi má jistojistě rád víc než psy. V poslední době dočasmamka Ria trénuje, aby zvládl být doma sám, což se postupně daří. Rio miluje procházky, ale také se rád proběhne v oploceném prostoru. Potřebuje prostornější byt nebo dům a pokud zde budou schody, tak jen pár. Kočičky, menší pejsky, ani jiná zvířátka k němu nemůžeme doporučit, snad jedině, pokud by byl jeho pán opravdu znalý pejskař, který umí dobře číst psí reakce a má zkušenosti se socializací zvířat…
Pokud máte místo v srdci ❤️ pro tohoto milého černouška, prosíme, napište nám na chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Rio.

datum narození:2016-11-01
země:Irsko
barva:černý
pohlaví:pes
čip: ano
tetování: ano
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!
adopční poplatek: 6000 Kč


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)