Tazík k nám přijel z Irska 28.3.2010 a je to náš pes úžasňák :)
Autorkou fotografií v nástěnném kalendáři je Hana Kellermannová. Graficky jej zpracovala Lisa Chyhrin, která pochází z Ukrajiny. Svoji vlast musela opustit kvůli válce, žila ve městě Černihiv, které leží jen 80 kilometrů od ruských hranic. S sebou do bezpečí samozřejmě vzala i svoji malou jezevčí parťačku.


Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z rodinných archivů. Ten i letos graficky zpracovala Leona Černotová. Oběma grafičkám děkujeme za vynikající spolupráci.
Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč.
Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 95,- Kč.
Kalendáře distribuujeme prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku.
zasilkovna.cz/pobocky
Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz.
Tazík k nám přijel z Irska 28.3.2010 a je to náš pes úžasňák :)
Ahojky, tak jsem se tady dlouho neukázal, ale vše je při starém a mám se krásně. Každý den lítám po zahradě a chodím na prochajdy na jízdárnu. Poslední dobou chodí s náma i můj nový parťák Tomášek. Mám ho od první chvíle rád a nejvíc ho miluju když mě po taji krmí :) Na prochajdy mě bere jenom taťka, mamka se mnou odmítá chodit. No jo no když já jsem na loukách chytil zajíce a pak před vchodem sousedovic kočku. Mamka prohlásila, že by omdlela, kdybych zase měl něco v hubě. Ale když to byl pouhý mžik, to ani taťka nestihl zareagovat. Poslušně jsem svoji kořist vyplivnul, ale měl jsem v plánu si to všechno dotáhnout do svého pelíšku. Zajíc odklusal a kočka taky zdrhla, ale od té doby jsme ji neviděli :( mamka prohlásila, že nesmíme nikomu nic říct, jinak by byl mazec :) Teď si sousedi pořídili obrovského psa, ale nemám ho rád, on štěká i na mouchu co letí kolem. Takže takové novoty od nás :)
Tazík je překrásně lesklý a je vidět, jak dobře se má. Má krásného malého kamaráda (z vlastní zkušenosti vím, jak důležité je, když si dítě už v útlém věku vytvoří úzký vztah ke psovi...
, je to pro ně báječný vklad pro život). Jen, prosím, pozor - píši to vždy a každému - a věřím, že to tak děláte - mezi psem na vodítku a dítětem musí být na vodítku vždy pevná ruka dospělého člověka. Mějte se krásně!
Tedy opravdu - Tazík to je lesk jako blesk :-). Evidentní rodinný miláček. Přejeme sámé krásné dny!!!
Marti nebojte, vodítko Tomovi do ruky nedáváme. Byl to mžik kdy se Tomča chytil a já jsem zmáčkla fotku. Bylo to poprvé a naposledy. Ví že má zakázané Tazíka vodit, ale musí si šáhnout no :) Víme jak umí Tazoš zabrat, když něco uvidí. A leskneme se po lososovém olejíčku :)
Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:

Děkujeme :-)