Zveme Vás na VELKÝ CHRTÍ SRAZ 2021

3. - 5. 9. 2021
Autokemp U letadla, K Hrázi 515, 538 07 Seč

Ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových chatkách nebo pokoje v hlavní budově. Stravování – na výběr plná penze či polopenze.
www.autocamp.estranky.cz
Ceny ubytování
Objednávejte přímo u pana Frisse, telefon: 739 730 732, autocamp.friss@seznam.cz.
Příjezd na sraz je možný již v pátek od 16 hod. Těšíme se na vás!
Máte-li dotaz, prosíme, pište na náš mail.
 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

RU a její nový kámoš Hugo

(Autor blogu: wendy | Zobrazit přehled článků blogu)

Po dvou měsících spolu

článek ze dne: 06. 03. 2018


RU se přidala do naší smečky první týden v lednu. Doma na ni čekal hyperaktivní malý "vestaj" Hugoš. Hugo byl šest let jedináček, takže si dokážete představit jeho šok, když šla RU s námi domů. Psí návštěvy jsme moc nemívali.


Měla jsem trošku strach, že RU bude brát Huga jako lovnou, ale náhubky jsem doma nakonec nepoužila. Všechno proběhlo v pohodě.


Ze začátku bral Hugo RU jako návštěvu ... takže oťukávačka a nevšímačka (a ta byla oboustranná). Po měsíci mu došlo, že když všude jezdí s náma, tak to návštěva asi nebude ... proběhly žárlivé scénky (jenom štěkací) ... no a teď, po dvou měsících, si nejspíš zvykl.


Myslím, že pro RU to bylo ze začátku těžší ... u dočasné mámy Terky (díky moc, že ses o RU tak pěkně starala) měla k dispozici mnohem větší prostor, zahradu a ke všemu hravou fenku. Přišla do 2+kk ve městě a ke všemu má doma sice hyperaktivního kámoše, ale s chováním dozrávajícího důchodce.


Ve výsledku se RU aklimatizovala o dost rychleji než Hugo a po měsíci byla plně zabydlená. :) Obsadila jednu část gauče, ví která cesta vede k výběhu, a která k řece ... Huga má na salámu, a když se jí něco nezdá, nebojí se ozvat. Kolegy z práce má omotaný kolem prstu a stejně tak psiska z okolí včetně jejich páníčků. :) Naposledy se seznamovala se dvěma barzoji a whippetem.


Každopádně si s Hugem docela sedli. Sice ještě nerozsekli, kdo je doma šéf (nebo jsem u toho nebyla), ale možná to není nutné. :) Jako dobré znamení vnímám, že trošku zesmečkovatěli ... vítají mě stejně, na vycházky už chodí v synchru, v autě leží namáčklí na sobě na zadní sedačce (moc na výběr teda nemají), ve vlaku se taky drží u sebe ... no a doufám, že se ještě víc spřáhnou.


Jsme rádi, že ji máme ... přinesla k nám trošku rovnováhy, která chyběla. :)

 

Komentáře k článku

Jolana
Krása :-)
(Jolana, 06. 03. 2018)

Zdravím Ru, Huga a samože i paničku :-), krásně se to čte!!!!  Moc díky za Ru! My všichni jsme moc rádi, že jste se spolu našli!!!! Chrti jsou prostě jedničky a nosatí andělé!!!

 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 5 plus 9 =

 

Další články v blogu

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)