Nástěnný a stolní kalendář
Chrti v nouzi pro rok 2022!

Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2022.
Autorem snímků v nástěnném kalendáři je tentokrát Roman Juříčka. Snímky byly pořízeny na řadě zajímavých míst - hrady Šternberk a Bouzov, zámek Plumlov, v Olomouci pak Kostel sv. Mořice, Parkánové zahrady, Klášterní Hradisko a Svatý Kopeček, Přerovské městské hradby a Dominikánský klášter v Českých Budějovicích. Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří umožnili pořízení snímků na těchto jedinečných místech České republiky.
Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z rodinných archivů adoptivních rodičů.

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za poštovné a balné, která je ve výši 75,- Kč

Zasíláme přes Zásilkovnu.
OBJEDNÁVKY S TYPEM KALENDÁŘE A POČTEM KUSŮ, s vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem Zásilkovny (https://www.zasilkovna.cz/pobocky) zasílejte na e-mail chrtiaukce@seznam.cz.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Sisinka

(Autor blogu: vera.marek | Zobrazit přehled článků blogu)

První blog založený pro dva čtyřnožce, právoplatné a neodmyslitelné členy mojí rodiny.


SISINKA

článek ze dne: 17. 05. 2016

Ahojky všichni, já - Siliva nebo Silvia (ale vlastně mi máma říká Sisi, Sisko, Beruško, Zlatíčko, Mojinko a představte si, že na všechna ta jména slyším a reaguji), budu mít za nedlouho svoje už čtvrté domůpřišeltiny.


Moje máma si mě před čtyřmi lety vybrala z jakési fotky, kde jsem vypadala teda docela nemožně a myslela jsem si, že si mě nikdo nevšimne a nevybere, aby mi dal nějaký domov. Najednou jsem se ocitla v jakési kleci na velkých kolech, kde nás bylo víc a jeli jsme tři dny někam, ale říkali nám, že to bude dobré, že už na nás tam někde čekají a budeme se mít jen skvěle, moc jsem tomu nevěřila. No a najednou jsme zůstali stát a začali nás všechny z těch klecí vyndávat. Moc jsem se bála, nevěděla jsem vůbec do čeho jdu, ale už tam na mě fakt čekala máma se svým synem Váňou, dostala jsem nový obojek a šupajdila dalším autem už bez klece pěkně - jak tomu říkali DOMŮ (no po pravdě, to jsem jim ještě nerozumněla, protože mluvili jakousi neznámou řečí, ale takovou milou a mazlili se se mnou). Doma na mě čekal prý brácha. Teda na bráchu nevypadal - bylo to cosi malého chlupatého a ani to neštěkalo, jen tak nějak divně to koukalo a očichávalo si mě to. A že prý tady budeme bydlet spolu. No co, bylo to tam pěkný, voňavý a dostala jsem pelíšek na spaní a dobrou baštu a tak jsem našla konečně svoje doma. Schody jsem se naučila zvládat po dvou dnech, když mi mamka musela pomáhat, ale přece se nenechám zahambit tím malým chlupatým, kterýmu máma říkala Pinocio. A představte si, že to 31. května 2016 budou už čtyři roky, co jsem toto všechno zažívala. No bojácná jsem byla moc moc moc, ale mamka mě vždycky zachránila, proto ji tak bezmezně miluji a ona mě taky. Dneska mohu říct, že mám fantastický domov, máma už přestala chodit do práce, už je v důchodu, tak je pořád s námi, spávám na jejím gauči a v její posteli, brácha mě taky neotravuje, občas si zajedeme do psí školičky, kde zvládám všechno až na tunel. Ten prostě ne, raději ho oběhnu. Pořád se tam učíme i nové věci, ale kladina, přeskoky, áčka, to je malina, to zvládám sama i bez povelů. Vyběháme se tam s ostatními chrty, ale nejraději mám Váňovu zahradu, kde mohu lítat jak se mi zachce a nemusím se na nikoho ohlížet, a představte si, že tam mám i překážky ze živého plotu - jako pro koně.


Takže ahojky a naviděnou kamarádi, kteří jste ještě tam za tou velkou vodou a čekáte na svoje rodinky. Přeji vám všem, aby ti vaši adoptivní rodiče byli na vás moc a moc hodní a užívali si s vámi tak, jako si užívá moje máma se mnou a mým střapatým bráchou a aby vás všechny někdo tak miloval, jako moje máma mě.

první cotonlandí piknik
foto: první cotonlandí piknik  kamarádka Kajka - zamilovaly jsme se na první pohled
obrázek 6811
obrázek 6812
obrázek 6813
obrázek 6814
obrázek 6815
na druhém cotonlandím víkendovém pikniku v Kuklíkuobrázek 6815
foto: na druhém cotonlandím víkendovém pikniku v Kuklíku  kamarádka Kajka taky už trošku vyrostla
Zima na zahraděobrázek 6815
foto: Zima na zahradě  
Zima na zahraděobrázek 6815
foto: Zima na zahradě  
psí školička BaF v Kovalovicíchobrázek 6815
foto: psí školička BaF v Kovalovicích  Tak tady si všimněte, jak mi jde krásně velké áčko
psí školička BaF v Kovalovicíchobrázek 6815
foto: psí školička BaF v Kovalovicích  Pff, kladinu mám v malíčku
domaobrázek 6815
foto: doma  no prostě jen gaučování
 

Komentáře k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 8 plus 7 =

 

Další články v blogu

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)