A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Lucky Land

(Autor blogu: Lucky | Zobrazit přehled článků blogu)

Tady bydlí tři černé greyhoundí holky a zrzoun, dědoušek Fred.

Naši smečku tvoří kromě dvounožců ještě tři kočičáci obecní - takoví podivní malí psi. :-)


Jak je to doopravdy? (nepěkné čtení)

článek ze dne: 28. 01. 2012

Asi před týdnem na mě vybafla jedna mně milá osůbka:

"Když jsem tak nad tím přemýšlela, tak jsem si říkala, že i když se nějaký pátek v adopcích angažuju, tak vlastně nevím, jak končí desetitíce dostihových greyů. Pochybuju, že se jim všem píchají uspávací injekce, to dost stojí... a tak co? Dá se jim lopatou? Nebo se pověsí?"

Uf... lidé většinou už jaksi tuší, že nic dobrého to nebude, málokdo se ovšem zeptá takto přímo.

Na přímou otázku přímá odpověď, takže jsem jí řekla, jak to zkrátka je:

"Ne, injekce dostanou ti, které se nepodaří zachránit z dog poundu. Zhruba jednou týdně za tímto účelem do dog poundu dochází veterinář, někdy chodí častěji... V dog poundech jich vlastně končí "jen pár" z těch tisíců. Některé majitelé odvedou na veterinu, ale většinou se to řeší tak, že se zavolá řezník a ten přijde s takovou tou pistolí, kterou se jinak střílí prasátka, také se někdy používá palice. (To by veřejně nikdo samozřejmě nepřiznal.) Ti, kteří nechtějí mít "na rukou krev", je dají "k použití" jisté skupině obyvatelstva, tito je uštvou při pytlačení. Nebo se nabídnou přes Donedeal nebo Gumtree (inzertní servery) "zadarmo do dobrých rukou". Takoví se pak často použijí jako tréninková návnada pro psí zápasy. To je, proč jsme tak chvátali zachránit Tee a Rebeku. Případně je prostě někde odhodí či vyhodí..."

Teď si možná říkáte, co se mi hnulo v hlavě, že na vás najednou sypu takové hrůzy.
Víte, ono se mi v hlavě vůbec nic nehnulo. Tyto hrozné věci mám před očima každý den, dnes a denně je moje mysl, oči a uši v Irsku. Zachraňujeme toho a tam toho. A ještě tady toho. A toho jsme bohužel nezachránili... Takže to JE moje denní realita. Ti, kteří náš web a naši stránku na facebooku sledují, se s touto realitou potkávají, ovšem ve značně přefiltrované, mírné formě (ač vám to tak třeba nemusí připadat). Nerada způsobuji někomu bolest, říkám si, že stačí, když to v přímém přenosu vidím já.

Jenže... často se pak dostávám do situací, kdy vím a vidím, že lidé si sice myslí, že vědí, o čem to mluvím, přitom ale ve skutečnosti netuší. A třeba ani ti blízcí ne. A tak nastávají paradoxní situace - chci vám něco sdělit, protože je důležité, abyste věděli, o čem Chrti v nouzi DOOPRAVDY jsou, přitom nevím jak to říci, aby to moc nebolelo.

Realita... je taková, že naprostá většina těch nosů by tady bez nás, bez toho co děláme (tím myslím my všichni dohromady) nebyla. Zkrátka jsme je vyrvali z pařátů paní Zubaté, přičemž detaily (jakým způsobem už tady neměli být) se různí.

Realita, těžko může být tvořena jen půlkou příběhu. Rozesmátí nosánci na gaučích, to není jeho první ani druhé dějství.

Realita... nebude jiná, když o ní budeme mlčet.

Otázkou je, zda ji můžeme změnit, když o ní budeme mluvit. Myslím, že ano. Věřím, že má smysl podívat se zlu přímo do očí. Těžko bojovat s něčím, o čem nemám potuchy. A tmu může zahnat pouze světlo.


--------------------------------------------------------------------------


Takto vypadal greyhound Conan, po odvedení z dog poundu v Kerry, zachránili jsme ho začátkem ledna:Odkaz na video


Foto č.1: V těchto dnech se snažíme zachránit alespoň některé ze skupiny 20 bývalých dostihových greyhoundů, kterým hrozí bezprostřední utracení. Ačkoliv jsme doslova a do písmene prosili o konkrétní pomoc pro tyto psy Irskou dostihovou federaci, nijak nás nepodpořili. A tak se s hrstkou přátel snažíme o zázrak. Čas, finance, logistika a vlastně všechny okolnosti hrají proti naší snaze. Na obrázku jeden z 20.


Jeden z dvaceti...

Foto č.2: Tento greyhound byl nalezen 17.1.2012 na veřejném prostranství ve stavu, jaký vidíte, tedy částečně vidíte, protože to nejhorší jsme na fotografii zakryli. Jeho zranění byla fatální. Zachránit jsme ho nemohli. Podle toho, co zjistili naši přátelé ve Wicklow, stal se patrně obětí psích zápasů (rozumějte "návnadou"). Snad přijdeme na to, co je pravdou, i když víme, že jemu už to nepomůže. Protože šlo o tetovaného greyhounda, požádali jsme o oficiální vyjádření a stanovisko Irskou dostihovou federaci. Čekáme...


Nosánek z Wicklow

 

Komentáře k článku

Veronika Vápeníková
(Veronika Vápeníková, 28. 01. 2012)
To zastavuje krev v žilách, bere dech. Mísí se pocity lítosti nad pejsky s pocity vzteku a hořkosti nad lidskou krutostí. Kam se vytratila úcta a pokora ke zvířatům.
V době, kdy čteme článek, Karo spokojeně spí v peřinách. Jak moc bychom přáli spokojený a důstojný život u hodných lidí ostatním pejskům. Lucko, díky za všechny zachráněné životy.

Veronika, Adam, Karo
 
Ninuška
...
(Ninuška, 28. 01. 2012)
...nemám slov...
 
Maruška MOly a Roy
hrůza a vztek
(Maruška MOly a Roy, 28. 01. 2012)
je mi z toho ůplně nanic protže si připadám hrozně bezmocná jak se můžou lidi i když vím že je to vždy jen určitá skupina ale proč to dělají vždyt většinu zvířat sme si zdomestikovali my tak proč se najednou chováme jako že je nepotřebujeme,oni nám slouží dělají to s láskou protože si myslí že jim tím udělají radost a jim jde mezitím jen o peníze a běda když nebudeš vydělávat tak se tě hold zbaví proč ale takovým způsobem proč!!! je mi z těch lidí opravdu zle,a proto děkuji tobě Luci a Káje a Monče a všem dalším že se snažíte aspon těch pár dostat do bezpečí a to k nám na gauč myslím že mnoho z nás by si přálo zachránit všechny ale nemůžete být všude je mi to líto,někdy je mi líto že patřím k lidem i když vím že spousta nás je normální a cítí to samé.
 
M&T&S&S
děkuji za "pěkný" článek, více takových!
(M&T&S&S, 28. 01. 2012)
Sedím na sedačce, naproti ve své postýlce spokojeně chrní dvě nosaté dušičky a já pořád nechápu, jak někdo může?! Jak někdo může ublížit někomu tak krásnému, plnému lásky a důvěry :(.. a ono zdaleka nejde jen o chrty, ve finále je jedno, jestli je to dlouhonožka s královskou krví, venkovský voříšek či divoké zvíře.. všichni trpí pod taktovkou lidské bezcitnosti.. člověk ztratil soudnost i svědomí, zapomněl, kde je jeho místo, nadřadil se nad všechno a všechny a nazval se pánem tvorstva.. je mi smutno a stydím se, že patřím k lidské rase.. věřím, že každý bude za své činy po zásluze potrestán, i když je spousta činů, za které si adekvátní trest neumím ani představit :(.. děkuji za Vaši práci, ale i za odhalování její temné stránky, není lepší cesty, jak otevřít lidem oči.. když venčíme, všichni jsou nadšení, ale nikdo nemá ani tušení, jaká je realita.. vysvětlování je takřka bezpředmětné, z něj si málokdo něco odnese, každý by to měl vidět na vlastní oči.. a hlavně zažít!!.. bude to znít morbidně, ale každá z těch nebohých a utýraných duší odsouzená na smrt by měla umřít v náručí každého jednoho člověka.. my lidi máme "úžasnou" schopnost zavírat oči před vším, co se nám zrovna nelíbí, abychom to nemuseli řešit a mohli dělat, že se nás to netýká, ale ve skutečnosti tím máme i my na rukou jejich krev.. možná, kdyby to bylo doopravdy a ta krev nebyla pomyslná, ale skutečně rudá, naše svědomí by se pohnulo a nebylo by třeba vysvětlování.. a nakonec ani žádného zachraňování!!
 
zuzana starostová
názor
(zuzana starostová, 28. 01. 2012)
Já myslím, že je to na trestní oznámení - ať už je Irsko, Španělsko nebo Česká republika. Volala bych policii. Kromě veta. A ještě s pěkným cirkusem. Existuje řada nařízení EU. A fakt nevím - ale nezdá se mi, že by Irsko nemělo nějaký zákon týkající se týrání zvířat. A dejte to na facebook. Jedině tlak veřejnosti taky ledasco zmůže.
 
Andrea Huclová
(Andrea Huclová, 28. 01. 2012)
Bohužel si myslím, že i tak nám Lucky neukázala ani zlomek.... nevím, jestli je to dobře a nebo špatně...
 
zuzana starostová
ještě
(zuzana starostová, 28. 01. 2012)
No, ještě mě napadlo zkusit to dát do irských novin s nějakým patřičným článkem. I do internetových verzí. Kdyby to nechtěli otisknout, tak do rubriky "čtenáři nám píší" nebo "domácí foto".
 
Jana
(Jana, 28. 01. 2012)
Chce se mi z toho vseho brecet, nechapu, jak toto mohou lide delat, co jsme to za tvory???
Urcite je dobre takovou pravdu rici, myslim, ze temer nikdo netusi,co se s chrty deje, kdyz se stanou nepotrebni pro sve majitele. Je dobre informovat o tom verejnost, jedine tak se da neco udelat. Ta fotka mela byt ukazana bez jakehokoli zakryti, jedine tak, ze lide uvidi cistou pravdu, pochopi (tedy ti , co si nezakryji oci) co se vlastne deje a pomohou pomoci. Zakryvanim se jen pomaha temto pachatelum.
Moc si vazim Vasi prace a dekuji za ni.
 
GAMGABB
kam dál
(GAMGABB, 28. 01. 2012)
Každá zachráněná duše má určitě význam. Nevím ale ,kolik se třebas ještě dá přivést psů aby byli umístitelní. Co potom dál ?? Nějak pořád nechápu ,že se tohle děje v Irsku , ve Španělsku ?? V zemích o kterých má člověk obecně dobré mínění. Jak je možné že to tam může dojít tak daleko. Chápala bych dostihy, i to že vysloužilců se chtějí zbavit a už se o ně nechtějí starat, ale ten nelidský způsob je nad rámec chápání civilizovaného člověka. Zajímalo by mě , jak se k tomuto problému v Irsku staví třeba Anglie, která je na tom z tohoto pohledu o hodně lépe. A co ti všichni aktivisté , ochranáři ???
 
marketa
(marketa, 29. 01. 2012)
Máte představu, jak by reagovala irská policie na oznámení takového případu?
 
Petr
Změna legislativy
(Petr, 29. 01. 2012)
Myslím, že se stačí podívat jak fungují chrtí dostihy v kontinentální Evropě, srovnat to s ostrovy a dalšími zeměmi kde jsou povoleny profesionální dostihy se sázkami, a řešení je nasnadě. Buď stávající systém regulovat a psy registrovat a sledovat, nebo prostě profi závody zakázat. Aby taková změna proběhla, není třeba šokovat nás, kteří se svými chrty závodíme pro naši a psí zábavu a utrácíme za to nemalé peníze, šokovat a informovat je třeba lidi, kterým se to děje pod nosem, protože jenom ti mohou vyvíjet tlak na své zákonodárce.
 
Lucky
(Lucky, 29. 01. 2012)

Děkuji všem za komentáře. Snažím se něco říci, ne nechci, aby to celé skončilo výkřikem do tmy.


Brzy toho, co mám na srdci, bude více - teď jenom v krátkosti (protože z noci je už skoro ráno, a nechci usnout s hlavou na klávesnici) - Vaše rozhořčení, údiv i další reakce plně chápu.


Budu ráda, když nám to pomůžete změnit. Brzy povíme jak. Nyní se snažíme dostat do bezpečí alespoň některé z těch dvaceti - držte jim (nám případně také) palce, prosím.


Je mi jasné, že takto to nejde pořád dokola a pořád pryč. Zatím možná některé alespoň trošku potěší, že se nám tři z nich včera (v sobotu) podařilo dostat do bezpečí.


(Jen krátce pro ty, kteří zmiňovali kontaktovat policii v případě pejska z Wicklow. Policie o tom ví, šetří. Ale... protože v Irsku evidence greyhoundů funguje, jak funguje, bojíme se, že se to opět někam zamete ze stolu s obvyklým výstupem: "pes byl tehdy a tehdy prodán, neví se komu". Štouráme do toho a budeme. Fotografie byla odeslána na pár míst...)

 
Modrej.Hrnek
Lucko, nešetři nás ani nikoho dalšího!
(Modrej.Hrnek, 29. 01. 2012)
Je spousta lidí ztvrdlých na žulu, tam ani nejsyrovější svědectví v celé své nahotě nespraví nic. Je ale moc lidí, kteří nic netuší a mají za to, že chrt, coby psí aristokrat, má vyjímečné postavení a všude si ho lidé váží. Je pravda, že otázku položí jen člověk, který má zvířata rád, ale každému řeknu pokaždé všecko, co vím. Proč bys měla být na tu hrůzu sama? I tak máš naloženo víc než je možné unést!
 
Simča
(Simča, 29. 01. 2012)
Souhlasím s výše uvedeným komentářem.. Lidé se musí bez jakýchkoli ohledů dozvědět pravdu.. především tato neskutečná realita zvedne lidi ze židle a rozhodneme se proti tomu zakročit, bojovat a nepřehlížet.. Je mi jasné, že jedinec v tomto směru nic nezmůže, beru tedy Lucku za slovo a těším se, až nám sdělí plán, kde můžeme i my pomoci, ať už by to třeba znamenalo jet do Irska a blokovat dostihové dráhy.. Tohle musí skončit.
 
Šárka
(Šárka, 29. 01. 2012)
Bezmoc,dobrota a oddanost, vlastnosti, na které psi, v tomto případě chrti doplácejí. My lidé jme individua, která se neštítí dělat bolest jiným živočišným druhům na zemi a přitom, kde bychom byli, nebýt přírody a všeho živého.Je moc dobře, že se o takových hrůzách píše, musíme se přeci dozvědět, jak to opravdu je a i když je 21.století, připadá mi to, jak ve středověku, promiňte mi předkové, možná jste se tak barbarky nechovali.A tím, že to budeme vědět, můžeme s tím něco dělat, hrstka statečných lidiček je toho důkazem.Lucko a Vy ostaní, děkuju.
 
Lada
Myšlení, soucit a svědomí
(Lada, 30. 01. 2012)
Myšlení, soucit a svědomí bylo dáno lidem k tomu, aby to používali a místo vděčnosti za tyto privilegia je spousta lidí zneužívá. Já sama zatím nosany doma nemám, protože mám 2 jiné pesany a víc zatím nemůžu. Ale to neznamená, že mě to netrhá srdce, když tohle čtu. Nejhorší je, že malé děti a zvířat, kteří se nemohou bránit, to odnášejí nejvíce - nebo právě proto jsou snadným cílem? Je mi z toho smutno. Obdivuju Lucku a její pomocníky, protože to dělají bez nároku na odměnu, cž už dnes vidíme málo (vím, že pro ně je odměna šťastný pohled zachráněných pejsků, a co je víc?). Jste skvělí.
 
Iva a Alex
(Iva a Alex, 31. 01. 2012)
Také nemám výstižnějších slov než "jak někdo jen může". Doufám, že ti lidé, kteří toto s klidným svědomím provádějí stihne spravedlivý soud a v příštím životě se narodí v Irsku jako dostihový chrti. Upřímně se divím, že můj Alex a ostatní zachránění chrtíci dali člověku ještě další šanci a dovolili nám získat si jejich důvěru, lásku a oddanost.
 
nic
když se naloží ne bedra více lidem,ponese se to lehčeji..
(nic, 31. 01. 2012)
naprosto souhlasím s modrým hrnkem..ano lidé někdy potřebují na vlastní oči vidět hrůzu,která se děje..když je něco obaleno do hezčího obalu,už to tak nebolí,ale když se člověk podívá na otřesnou realitu,pak má chuť bojovat třeba i s větrnými mlýny...čím víc lidí bude vědět o těchto hnusech tím víc lidí potáhne za jeden provaz..jeden za všechyn,všichni za jednoho...
 
Dany
Uffff
(Dany, 31. 01. 2012)
...konkrétně na tyto stránky jsem se dostala asi před půl rokem...vím, že je zla všude hodně na světě..ale přiznám se, že není den, kdy se nedívám..jestli už nějaký Ušák našel hezké místo u někoho (věřím, že hodného)..a věřte..asi jsem divná...ale pláču radostí, když vidím, že je rezervován...často se rozbrečím, když tak sedím a říkám si..i když člověk pošle peníze, koupí zvířátkům jídlo..a mrzí mě, že mi nezbyde víc peněz..."já tady sedím na židli" a chtěla bych ovlivnit víc..místo toho mi padaj slzy a jsem naštvaná na ty krutý lidi....legislativa taky lecos změní..ale vidíme to u nás že?..vždy se najde mezera a zlo číhá všude...kolikrát mě napadlo..koho volat k zodpovědnosti...taky třeba kdyby vznikly nějaké další organizace..a spojily se dohromady..aby se zachránilo víc pejsků...ach jo...vím, že je to vše asi nesmysl..sama chci určitě jednoho nebo dva..i když mě mrzí, že mám jen malý být..ale mám ještě domácí zvířata a ptáky..takže musím počkat...také jsem byla na stránkách GACR..je to to samé? Co se více spojit? Každému o tom řikám, píšu maily..snažím se přemlouvat, ať si vezmou chrty domu a tak:-)...ale stejně, tohle vědět..strašně to bolí...Držím zatim palce a moc děkuju, že máte takový srdce :-)
 
Lucka s Lukášem
Krev za krev!
(Lucka s Lukášem, 02. 02. 2012)
Musím říct, že také souhlasím s tvrdým podáním. Lidem - mne nijak nevyjímaje - je zkrátka alibismus vrozený, nic ve zlém; lezu vzteky po zdi, brečím, když to čtu, ale pak si jdu hrát s nosatým Lukášem, který už patří do gaučové kapitoly příběhu, abych se utěšila ve své bezmoci a zapomněla- myslet na to celý den nebo se na to dokonce dívat, zbláznila bych se.
A právě proto si myslím, že společnost POTŘEBUJE vidět v médiích spoty s těmi nejdrsnějšími záběry bez cenzury, brutální a o všem vypovídající, včetně těch příšerných poprav. Srdce mi to utrhne, ale ať - možná to pak utrhne i srdce jiných. Po shlédnutí takového dokumentu by si lidé neměli jen říct "No to je hrozný,chudinky pejsci.. a jaké bude zítra počasí?" Jak už tady někdo správně a trefně vyjádřil: at nám pejsci umírají v náručích, at máme na rukou jejich krev. Je to hrozné, ale adopce je sice úžasná věc a Lucy jako psí mesiáš má náš nehynoucí obdiv, ale nemůže to tak jít donekončena,to není v silách jednotlivce nebo několika organizací. Je potřeba ty tisíce chránit a zachraňovat legislativně. Myslíme na vás na všechny a naše packy se ochotně přidají k dílu!
 
yeyra
Zvěrstvo.
(yeyra, 03. 02. 2012)
Tenhle článek mě přivádí k tomu, jak jsem na chrty v nouzi narazila. Jednoho pěkného dne jsem procházela videa na youtube, když jsem se doklikala až k chtovi, kterému slečna pomalu odmotávala zarostlý špagát do krku. A ten pejsek na ni jen upíral veliké smutné oči.
A tím to nekončilo.
Hned další odkaz mě dovedl na sérii fotek ze Španělska. Oběšení psi, pri naházení do nějakého kanálu, nebo, co to bylo, mrtvoly psů na zapomenutých dvorcích, neuvěřitelně podviživení, mokvající hnisající rány až na kosti.
Víc jsem toho duševně neprostála, ale dala jsem se do pátrání, jestli tohle je jen vyjímečné procento a s mrazením v zádech zjistila, že ne.
Je obdivuhodné, co děláte.
A moc držím palce, aby se podařilo otevřít oči na místech, kde se tahle zvěrstva dějí.
 
jalunka23
Bolí to...
(jalunka23, 05. 03. 2014)

Po přečtení článku a shlédnutí videa jsem se zmohla jen na slzy...vlastně ani nevím co k tomu napsat...asi jen:  Hlubokou poklonu V8m všem z této organizace!!!!

 
nic
Linda Gibson
(nic, 23. 08. 2022)

Vyhrál jsem 7 000 000 $ (sedm milionů dolarů) v loterii powerball, nechal jsem si poradit od někoho, kdo mluvil o tomto skvělém kouzelníkovi zvaném Kněz Salami, osoba umístila na blog svědectví a poděkovala knězi Salamimu o tom, jak mu pomohl vyhrát loterii zasláním jeho vítězné číslo, byl jsem zvědavý a myslel jsem si, že je to všechno vtip, dokud jsem nekontaktoval tohoto kouzelníka, abych sám věděl, jak to funguje, protože jsem hodně utrácel za nákup losů a nikdy jsem nic nevyhrál. Kontaktoval jsem ho a řekl mi nezbytnou věc, kterou je třeba udělat, a já to udělal a řekl mi, ať počkám 2 dny, začaruje výherní čísla a pošle mi je, abych si zahrál, a skutečně mi dal výhru čísla hrát po 2 dnech práce na šťastných číslech, Věřili byste, že moje jméno bylo první mezi vítězi po hraní. Řekl mi (můj syn, vše, co pro mě potřebuješ, je zajistit, abys toto svědectví sdílel s ostatními, aby také mohli vyhrát v loterii a snížit chudobu. Proto sdílím toto svědectví se všemi, že pokud chcete vyhrát v loterii tímto způsobem vám online tipy nemohou pomoci, Priest Salami je jedinou odpovědí na váš problém s výhrou v loterii, protože je to pro mě obrovský dárek Kontaktujte Priest Salami ještě dnes a vyhrajte loterii jako já Priest Salami e-mail je purenaturalhealer@gmail.com nebo WhatsApp +2348143757229

 
BLANK ATM CARD
GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735
(BLANK ATM CARD, 06. 09. 2022)

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735


 


I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich. {DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM} I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 500,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.


 


You can also contact them for the service below 


 


* Western Union/MoneyGram Transfer  


 


* Bank Transfer 


 


* PayPal / Skrill Transfer 


 


* Crypto Mining 


 


* CashApp Transfer 


 


* Bitcoin Loans


 


* Recover Stolen/Missing Crypto/Funds/Assets


 


Email: darkwebonlinehackers@gmail.com 


 


Text & Call or WhatsApp: +18033921735


 


Website: https://darkwebonlinehackers.com 

 
2% loan offer valid now
2% loan offer valid now
(2% loan offer valid now, 17. 09. 2022)

Fast online loans under the most favorable conditions! 2% interest. Contact us via (Whats App) number:+917310847059 contact email id : sumitihomelend@gmail.com


Mr. Sumiti.


 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 1 plus 7 =

 

Další články v blogu

14) Greyhoundi z Limericku

Občas bych si přála vypnout všechny informační a komunikační kanály a mít na malou chviličku: klid. Jenže ono to není tak jednoduché. Je mně potřeba tam a onde - ten potřebuje to a…
 
(11. 04. 2012 | 9 komentářů) zobrazit článek

13) O zlu a dobru a jedné začarované princezně

I když mne sem tam někdo podezírá z opaku... jsem také jenom člověk. A i když by to tak nemuselo vypadat: vlastně velmi nerada mluvím. (Ne, to neznamená, že byste se mi od této chvíle měli…
Princezna Pippa
obrázek 2902
obrázek 2903
Princezna Pippaobrázek 2903
obrázek 2900
 
(05. 08. 2011 | 5 komentářů) zobrazit článek

12) Bono - zvláštní případ?

Tak jsem se Vám zase jednou rozhodla napsat. Máme tady Bona, chce se mi spíše říci Bonínka. a čím, že si to vysloužil a KDO je vlastně Bono? Vezmu to od začátku. Jak možná…
obrázek 1989
obrázek 1990
obrázek 1991
obrázek 1992
 
(23. 04. 2011 | 18 komentářů) zobrazit článek

11) "Chrtí koťata"

Dvě krásná, černá koťátka hledají svoje hodné lidi Jsou čistotná, socializovaná, odčervená, chipovaná, mají veškerá standardní…
obrázek 1455
obrázek 1456
obrázek 1457
obrázek 1458
obrázek 1459
 
(02. 02. 2011 | 2 komentáře) zobrazit článek

10) Kitty a ostatní / Kitty and the others

Černí greyhoundi mají nejméně šancí na adopci. Možná proto, že se jich rodí nejvíc, možná proto, že lidem nepřipadají tak fotogeničtí a "ňuňaní". …
obrázek 158
 
(27. 08. 2010 | 5 komentářů) zobrazit článek

9) Co nám udělá radost...

Třeba dopisy jako tento... Jeho autorem je panička Florianky. Původně jsem uvažovala, že spojím některé pasáže s velmi vážně míněným článkem "Chrt není plyšová…
obrázek 10
 
(12. 08. 2010 | 3 komentáře) zobrazit článek

8) Teresa

Naše malá Tereska ze stanice smrti v Cuenca měla přijet 14.8. V České republice na ni čeká rodinka. Bohužel její malé tělíčko skolila infekce trávicího traktu, která měla…
obrázek 57
 
(06. 08. 2010 | 3 komentáře) zobrazit článek

7) Když kočičí andělé koukaj' jinam

Je mi hrozně smutno… Někdo možná víte, že do mého života patří i kočičky. Nejstarším členem naší smečky je jedna taková malá, bíloumourka Kačenka.…
obrázek 107
 
(31. 07. 2010 | 7 komentářů) zobrazit článek

6) Co je co

Ráda bych rozvedla pár pojmů, s nimiž se na našich stránkách můžete setkat. Co máme namysli, když říkáme: 1. "útulek" - může se jednat o útulek v Irsku nebo ve…
obrázek 98
obrázek 157
obrázek 235
 
(31. 07. 2010 | žádné komentáře) zobrazit článek

5) Kočkodani :-)

Říši tygrů u nás zastupují: bílomourka Kaya, moravsky Kačenaaa :-), ředitelka všehomíra, cca 8 let želva Cleo, dominantní rychlonožka, cca 5 let černoušek a benjamin Crowley,…
obrázek 43
obrázek 64
obrázek 162
obrázek 194
obrázek 268
 
(31. 07. 2010 | 1 komentář) zobrazit článek

4) Co mě trápí

Když si povídáme s lidmi, stává se nám zase a znova, že slyšíme, že vůbec netušili, nakolik je situace greyhoundů na Ostrovech vážná.  Španělsko a…
obrázek 11
obrázek 163
obrázek 193
obrázek 230
 
(20. 07. 2010 | 2 komentáře) zobrazit článek

3) Potřebují chrti hodně místa?

Kolik místa potřebují tři greyhoundi? Našim holčičkám stačí jeden gauč. How much space do three greyhounds need? For our girls is one couch enough.  
obrázek 135
 
(04. 07. 2010 | 2 komentáře) zobrazit článek

2) Peggy, Dakota, Moon, Pippa, Fred a Jojo

Adopťáci: Peggy, adoptovaný greyhound, narozena v září 2005, v Irsku běhala dvě sezóny jako Vicarsview Porky. Nový život s novým jménem Peggy se začal psát na podzim 2008. V…
obrázek 31
obrázek 84
obrázek 106
obrázek 108
obrázek 125
 
(17. 05. 2010 | 1 komentář) zobrazit článek

1) Jak se u nás papá...

Rádo a hodně :-) Dnes jsme si dali snídani z cereálií, odpoledne drobet kuřecího a jater s rýží a večer jsme se dorazili vařeným, sušeným masem s trochou "bio"…
obrázek 307
 
(15. 05. 2010 | žádné komentáře) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)