Nástěnný a stolní kalendář
Chrti v nouzi pro rok 2022!

Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2022.
Autorem snímků v nástěnném kalendáři je tentokrát Roman Juříčka. Snímky byly pořízeny na řadě zajímavých míst - hrady Šternberk a Bouzov, zámek Plumlov, v Olomouci pak Kostel sv. Mořice, Parkánové zahrady, Klášterní Hradisko a Svatý Kopeček, Přerovské městské hradby a Dominikánský klášter v Českých Budějovicích. Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří umožnili pořízení snímků na těchto jedinečných místech České republiky.
Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z rodinných archivů adoptivních rodičů.

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za poštovné a balné, která je ve výši 75,- Kč

Zasíláme přes Zásilkovnu.
OBJEDNÁVKY S TYPEM KALENDÁŘE A POČTEM KUSŮ, s vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem Zásilkovny (https://www.zasilkovna.cz/pobocky) zasílejte na e-mail chrtiaukce@seznam.cz.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Lucci / Benji Zlín & Benjamin & Diamond & Merlin

(Autor blogu: Sunwise | Zobrazit přehled článků blogu)

Benji přivezen 21.6.2014 - transport Irsko - Vyškov.

Pokřtěn jménem Lucci. Váha 9,5 kg, věk asi 6 měsíční štěně.

 


Lucci a jeho pobyt ve Zlíně

článek ze dne: 05. 07. 2014

Zdravím všechny příznivce,


Lucci je malý pejsek křížence, který k nám dorazil transportem Irsko-ČR dne 21.6.2014 ve Vyškově. Odtud jsme si jej převzali a odvezli do Zlína. Když bobek přijel, vážil 9,5 kg a jevil se vyrovnaně. Zájem u něj převažují chrti a děti. Má něco kolem 6ti měsíců. Přivezli jsme si jej do domácnosti s československým vlčákem Diamondem, křížencem Benjaminem a kocourkem Merlinem. Na takovou společnost a smečku se adaptoval velmi rychle, první dva až tři dny nechápal chůzi ani na vodítku, natož ty ostatní věci. Ale je velmi učenlivý, takže pomalu zvykáme, na vodítku chodíme, výtahem jezdíme, z lesa je unešený, na zahradách pobíhá na volno a drží se nás. Je velmi zvídavý, tvrdohlavý ale zároveň velmi chytrý, vnímavý i samostatný. Co se týče hygieny, tu zvládá na jedničku od samých začátků. První tři dny ale prošel průjmama s infekčním nálezem, proto byl přeléčen antibiotiky. Apetit má výborný. Nyní je v dočasné péči u nás. Vzhledem k jeho věku i krátkému časovému horizontu se zatím nepředpokládá jeho přesun do další jiné domácnosti. Také neuvažujeme, že by toto stvoření mělo žít v domácnosti samostatně - bez jiných psích společníků. Je to hravý a rychle učenlivý pejsek, mazlivý a přítulný. Má stálou společnost Diamonda a Benjamina. Nejsou odděleni, přes den vydrží v domácnosti i sami na 6 hodin. V nočních hodinách se ale vyskytly problémy s ustavičným štěkáním, tak je situace nyní radikálně řešená. Zaznamenává spoustu nových vjemů a zvuků a proto i vzhledem k jeho věku potřebuje nyní stálý dohled, péči, lásku a výchovu.


Hezký den přeje


Zuzana Kantorová 

Lucci pár dní po příjezdu
foto: Lucci pár dní po příjezdu  
 

Komentáře k článku

Smoky & Arnošt*
(Smoky & Arnošt*, 11. 07. 2014)

Lucii- Benji vidím Ti na očkách jak si tu lásku a péči dočasné mamky užíváš :-))) Štěpánka Chrti v nouzi.

 
obávám se Stefi
(, 14. 07. 2014)

Ahoj ze Zlína, Štěpánko a všichni organizátoři přítomní i nepřítomní -


obávám se toho, že zmýlím Vaše obavy o dočasu, nyní pracuji na tom, aby mohl Lucci zůstat přinejmenším ve Zlíně, při největším u nás. Na Luccim je vidět zmatek z toho, že jako dítě prochází mnoha rukama, má stále antibiotika a řeším proč je unavený, možná je to změnama, ale převážně kvůli nim - potřebuje stabilní a stálý domov. Zároveň s osvětou pro chrty v nouzi pokračuji v hledání možností tak, aby byl samozřejmě adoptován v krátkém časovém horizontu - přesto ale zůstal na tom místě - kde je. Sice spím, ale přes den jsou to pro mne nejvyšší priority - jak dosáhnout smysluplně cíle naší společné cesty, která už nastala v den transportu.


Nemohu říci, že je to snadná cesta a probojovávám se, při všech činnostech které mám a jsem nyní svobodná sama s plnou domácností (1+1) zvířat (čsv vlčák, kříženec, kocourek a Lucci) stále vidím světelný bod před námi.


Vzhledem k nynější situaci není pro mne možné dělat adoptivní mamku pejskům na střídačku, už proto, že sousedi to s námi teď nemají nejjednodušší. Zatím stále ve fázi hledání nového většího domova se zahradou pro nás všechny. S podporou mých přátel se dostáváme k reálným cílům. Vydržte a uvidíte. SmileSmileWink

 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 10 plus 2 =

 

Další články v blogu

3) Whole family

Psala jsem, že je nás v domácnosti trochu víc, tak přidávám fotky všech členů: Lucci hodně povyrostl, je to živé stříbro. Je laskavý a učí se novým…
 
(09. 09. 2014 | 2 komentáře) zobrazit článek

2) satisfied and will be adopted

 
(28. 07. 2014 | žádné komentáře) zobrazit článek

1) První dny Lucci ve Zlíně

Zdravím všechny příznivce, zakládáme blog Luccimu... povídání někdy později :-) První fotografie ze dne příjezdu:
obrázek 6463
obrázek 6464
obrázek 6465
 
(02. 07. 2014 | 6 komentářů) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)