Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Cocodrilo

(Autor blogu: marcela | Zobrazit přehled článků blogu)

Špenělský chlapeček galgo Cocodrilo bude brzy novým členem naší rodinky,už se na něj moooc těšíme:-)Kiss


Cocodrilo (nově Kokišek)

článek ze dne: 07. 01. 2011

Náš Kokišek nám dělá obrovskou radost, je to miláček rodiny ,úžasné zlatíčko, je velmi klidný ,hodný,trpělivý hlavně co se týče naší RR Angelinky ta je strašný ďábel ,když si hrají tak ji musíme trochu krotit ,protože Kokišek je velmi jemný a něžný pejsek nechá se od ní ošušňávat,olizovat ,ale když mladá vytasí svoje zuby tak si hned udělá pořádek párkrát ji pořádně cvakne zubama a pak se začnou v bytě honit nahoru dolů a to se vždycky strašně nasmějem,pak každého uklidníme na své místo aby Kokiška netrefil šlak :))protože Angi je pěknej pořízek.Venku je pak necháme vylítat a to má vždy Kokša navrch chrt je prostě neřízená střela a největší odměna je ,když vidím jak je šťastný přiběhne ke mě ,takový to "ahoj mami už jse se proběhl a a rád bych spátky na gaučík jo ! "Je to obrovský mazel,je nádherné když cítím jak to (dříve zničené,zmatené ,vyhozené..)zvířátko k vám přilne tou největší láskou ,je to zázrak.Kokša je náš dar od chrtů v nouzi a já vám za něj nadevše děkuji a děkuji za vše co celý tým dělá.


 

 

Komentáře k článku

GAMGABB
(GAMGABB, 07. 01. 2011)

Když to čtu tak se fakt musím smát. U nás je situace ale naprosto opačná.Náš RR Buddy je velmi jemný a něžný pejsek co se nechá od španělské slečny Berry ošušnávat a olizovat,když na něj ale vytasí svoje zuby začnou se honit po celém bytě a vše si vysvětlovat. Venku se vylítají , Buddy je tedy zatím pořád rychlejší, ale naopak od vás je to zase on kdo běží žadonit že už chce spátky na sedačku a at už s tou bláznivou holkou něco uděláme. :-)) Jak je vidět povaha není až tak otázkou plemene , ale daného jednotlivce . Tak si to s vaší dvojkou pěkně užívejte :-)

 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 10 plus 7 =

 

Další články v blogu

2) Cocodrilo a Angelinka

Cocodrilo je skvělý chlapeček a já jsem strašně ráda,že jsme měli tu možnost mu dát domov a doufám, že se mu u nás líbí je to na něm alespoň vidět.Ze začátku si musel…
 
(15. 09. 2010 | 1 komentář) zobrazit článek

1) Cocodrilo - fotky

Pár nových fotek našeho nového kamaráda
obrázek 29
obrázek 66
obrázek 190
obrázek 248
obrázek 255
 
(15. 09. 2010 | 2 komentáře) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)