Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Oisin

(Autor blogu: Oisin | Zobrazit přehled článků blogu)
Ahoj, jmenuji se Oisin a jsem kluk k světu. :-)

Příjezd do nového domova

článek ze dne: 05. 04. 2013
Jsem v novém domově a pořádně to tu musím prozkoumat. :-)
obrázek 5773
obrázek 5774
foto:   No nejde mi ten průzkum dobře?
 

Komentáře k článku

nic
vitej doma
(nic, 05. 04. 2013)
Pro nektere,kteri nevi,tak Oisin byl v nabidce jako Pinkie:)je to mazel veliky a velmi rychle se uci...pokud budou panicci chtit muzou napsat i o tech mene prijemnych vecech,ktere mohou provazet prvni dny v novem domove po tak dlouhe ceste.Oisinek nebyl prilis nadsen ze sveho psiho kamarada v nove rodine, proto probiha postupne seznamovani a szivani,rodinka to zvlada skvele a verim ze budou psi kluci casem nerozlucni kamaradi.Spousta z vas sem dava krasne fotky i povidani...ale ne vse je vzdy tak ruzove,tak je nutne psat i problemech se kterymi se nove rodinky potykaji..at ti co se rozhoduji znaji vse pro a proti, adopce chrta je prebrani odpovednosti za ziveho tvora, a tak je nutne byt pripraven na vse:) Monika ChvN
 
Cindy
hádanka
(Cindy, 05. 04. 2013)
Tento krásný kukuč musí patřit jedině Pinieskovi, mám pravdu? :) vypadá moc spokojeně :*
 
Eva
sžívání
(Eva, 06. 04. 2013)
Držím palce rodince Oisina alias Pinkieho, aby to všechno zvládli. Za nás musím říct, že Skylor se chovala od začátku perfektně, snaží se pochopit, co od ní chceme a dělat všechno pro to, aby se zavděčila. Sžívání u nás proto probíhá spíše v rovině zvykání si na velkého psa. Ač jsme vybírali schválně menšího greye, je to přeci jen v naší vipetí domácnosti změna. U nás radost z příchodu Skylor kazí jen smutek z toho, že nám náš téměř sedmnáctiletý kamarád, vipet Delfínek pomalu odchází. Ale to je život a tak to mělo být - nechtěli jsme tu mít ani na jeden den prázdný pelíšek. Náročné to tedy JE (musíme venčit i krmit zvlášť, protože Skylor je ve všem rychlá a Delfín pomalý), ovšem byli jsme na to připravení a víme, že je to dočasné. Takže buďme realisté a vytrvejme, psíci nás za tu námahu a starosti svou láskou bohatě odmění.
 
Oisin
(Oisin, 06. 04. 2013)
Evi, děkujeme za podporu a přejeme vám všem pohodu a hodně síly. Asi víme, čím si zrovna doma procházíte, protože i nám odešel koncem ledna náš 16-letý kamarád MUF.
 
Emmička
jo sřívání , to je někdy věda
(Emmička, 08. 04. 2013)
Přeji rodince Oisina hodně hezkých let v tom pelíškování a mazlení. Zdravíme i Skylor a malého Delfínka. U nás máme tří letého Bastíka whippeta a od 30.3. čtyř letou Emmičku. Co se týče valikostí , no tak to jsme na tom asi stejně, jak u Vás Evi. Je to skok od whippeta ke greyce. Emmička je taky menšího vzrůstu, ale je to kus krásné fenečky. Bastík vedle ní vypadá jak štěňátko. Sžívání, až na pár zavrčení Emmičky, celkem probíhá dobře. Držíme pěsti Delfínkovi a Vám, ať prožijete ještě hodně hodně hezkých společných dnů.
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 5 plus 2 =

 

Další články v blogu

1) Oisin a Jeník

Jak Monika psala v komentáři, chceme vám popsat první dny s Oisinem. Blog jsme založili teprve včera a zatím jsme vložili pouze fotky z Oisinova příjezdu. Oisin byl po cestě vyčerpaný, trochu nervózní, proto jsme seznamování…
obrázek 5777
obrázek 5778
 
(06. 04. 2013 | 6 komentářů) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)