Zveme Vás na VELKÝ CHRTÍ SRAZ 2021

3. - 5. 9. 2021
Autokemp U letadla, K Hrázi 515, 538 07 Seč

Ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových chatkách nebo pokoje v hlavní budově. Stravování – na výběr plná penze či polopenze.
www.autocamp.estranky.cz
Ceny ubytování
Objednávejte přímo u pana Frisse, telefon: 739 730 732, autocamp.friss@seznam.cz.
Příjezd na sraz je možný již v pátek od 16 hod. Těšíme se na vás!
Máte-li dotaz, prosíme, pište na náš mail.
 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Tommy a blázen Amča

(Autor blogu: Zuzík | Zobrazit přehled článků blogu)

bez nadpisu

článek ze dne: 21. 06. 2016

Dlouho, opravdu hodně dlouho jsme se nikde neozívali. Čas letí jako voda a nemohu ani uvěřit, že jsem nic nenapsala celé 4 roky. Změnilo se toho u nás hodně. Do smečky přibylo jedno (v pořadí třetí) lidské mládě - Zorce je rok a půl. Od sousedů jsem si znovu vzala mnou nalezeného pejska, který bydlí na dvorku. Z bytu jsem musela postupně přesídlit ven všechny kočky, protože jejich chování a frekvence značkování se už nedala snést. 


Práce a ktivit mi stále přibývá a potřebovala bych prodloužit den :-)


Pejsci se mají dobře. Amča se stále nesklidnil, raplík to je snad celoživotní. Jen mi trochu zbělal v obličeji a to díky jeho epileptickým záchvatům. V přední operované pacině má na kloubu silnější artrózu, ale držime to zatím, ale do budoucna ho čeká znehybnění kloubu.


A Tommi? Moje láska největší bohužel stárne. Snažím se pomalu připravovat na nejhorší, ale nejde to. Přede dvěma lety jme měli veliké zdravotní komplikace - rozepíšu se v samostatném článku - a je to 3 týdny, co mi zase začal ochrnovat na zadní nohy a viděla jsem to už nodně špatně, ale díky bohu to zvládl. Už to sice není žádná hitparáda, ujde toho opravdu málo, oproti tomu, co byl zvyklý, ale nevadí. Venčím ho samostatně (trošku se více nalítám, ale to se v tom kalupu ztratí) a ujde tak 400 metrů a má toho plné kecky, ale ujde, což je důležité. Hlídám každou nerovnost, do které by mohl šlápnout, aby se mi nezkácel, ale statečně to zvládá. Teď jsem ho začala pouštět i navolno. Kousek za domem je pěkná cesta, která končí oplocením a menší loukou. Sousedi tam chovají husy, kachny a kozi, takže děti tam rádi chodí a dívají se na ně a Tommi si to tam trošku očichá a poťapká a je z toho strašně nadšenej a spokojenej. A já jsem ráda, že mu to dělá radost.


Přeji krásné dny a ozvu se (a nebude to snad zase naž za 4 rokyEmbarassed)


 

obrázek 6832
obrázek 6833
 

Komentáře k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 8 plus 10 =

 

Další články v blogu

1) Naše začátky

Již kdysi dávno jsem slíbila, že založím blog svým pejskům. To chrti v nouzi začínali a pořád jsem neměla čas a pořád. Né, že by tomu bylo jinak dnes :-) Ale ti moji mišáci si to zaslouží a jak určitě všichni víme, někdy…
 
(23. 10. 2012 | 2 komentáře) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)