Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Georgiin blog

(Autor blogu: ZuzkaM | Zobrazit přehled článků blogu)

Georgin život s námi

článek ze dne: 13. 07. 2012
Zdravíme všechny příznivce chrtů a jiných pesanů.
Naše Georgia k nám přijela již víc než před měsícem. Zamilovali jsme se do ní na první pohled. První chvíle doma byly dost hektické (Georga si na našeho dalšího psa bohužel nezamilovala na první pohled - tímto ještě jednou díky holkám z Chrtů za morální podporu). Každým dnem se ale z Georgy stává ten pes, jakým doopravdy je - milující, veselá a oddaná slečna, která mě pokaždé překvapí něčím, co bych od ní ještě před hodinou nečekala - zavrtí na mě ocáskem, usměje se, nepřizabije naši malou hyperaktivní fenku, která jí skáče po hlavě, nesní jídlo, co jsem zapomněla na stolku..:)
Georga je opravdu psí dáma, o čemž má možnost mě přesvědčovat každý další den a to jen díky Vaší organizaci a práci všech lidí, co každý den pracují na tom, aby další pejci mohli těšit další páníčky - díky CHvN.
Georgia + Winky + Zuzka + Kuba
Vyjukaná po transportu
foto: Vyjukaná po transportu  
Žebráci
foto: Žebráci  
Seznamování
foto: Seznamování  
Nefoť mě, pořád
foto: Nefoť mě, pořád  
Dentální hygiena I
foto: Dentální hygiena I  
Dentální hygiena II
foto: Dentální hygiena II  
Krasavice. Foto by Lea
foto: Krasavice. Foto by Lea  
 

Komentáře k článku

M&S&S
Dvojnice
(M&S&S, 13. 07. 2012)
Když se tahle krásná modrá dáma objevila v nabídce, první, co mě napadlo, bylo - ona je úplně jako naše Sofie!!

Dokonalá drobnější fenečka s absolutně nevinným pohledem :)

Teď, když vidím další fotky a čtu o ní pár řádků, můj prvotní dojem se jen potvrzuje - máme stejnou kresbu, náprsenku přerušenou na krku, bílé packy i konec ocásku, jen jsme v černém kabátku :)

I povahové rysy se jeví podobně, Sofie byla z počátku také "protivec", ale šlo jen o upevňování pozice ve smečce.. teď je šéf a je naprosto spokojená :).. na bráchu nejdřív vrčela a teď se bez něj ani nevyčůrá :D

Každopádně, pokud je Georgia jako ona, máte doma poklad největší, princeznu, která rozkvétá každým dnem i po půl roce, co je u nás. Až budu mít chvilku, podívám se snad do evidence, jestli ty naše holky nejsou nakonec příbuzné ;)

Přejeme hodně společné radosti a posíláme jedno velké chrtí pomuchlání :)
 
Iva + Alex
(Iva + Alex, 17. 07. 2012)
Jů, je krásná! A ten fialový pelíšek jí moc sluší :)
 
Milka
Trevor
(Milka, 19. 07. 2012)
Ahoj Zuzko,

dovolím si tykat. Čtu každý nový blog, ale málo kdy přispěju nějakým komentářem. U Tvých fenek mne zaujala počáteční nevraživost. U nás to bylo obdobné a to náš Trevor přišel k fence. Naše německá ohařka - 9 let se k Trevorovi chovala v určitých momentech dost ostře - fyzický kontakt hlavně v zóně, kde "stála frontu" na krmení. Dnes po 3 měsících jsme teprve došli do fáze, že toleruje jeho tělesný kontakt při ležení nebo spánku na společném místě. A dokonce si spolu i někdy hrají=lítají po zahradě. Dříve se jí to moc nezamlouvalo. Takže vydržet, každým dnem to bude lepší a lepší. Ale podle fotek s dentální hygienou, už to je hodně dobré. Pozdravuj svou smečku.
Milka, Teplice
 
Zuzka
Georgia
(Zuzka, 22. 07. 2012)
Moc děkujeme za komentáře, všechny mě potěšily:)
TO M&S&S: Tohle je link na Georgin rodokmen, tak jukněte, jestli náhodou nemáme příbuzné holčičky - http://www.greyhound-data.com/d?d=Betewetens&sex=&color=&birthyear=&birthland=
TO Iva + Alex: Georga děkuje za kompliment:) jinak pelech je z Hornbachu a je super, veliký, měkoučký a hlavně omyvatelný a vejdou se do něj obě naše povalečky:)
TO Milka: Děkuju za podporu. U nás byly začátky krušné - taky jde o dvě fenky a navíc naše malá fena je opravdu hyperaktivní prdlouš, což není pro vynerveného chrta to pravé ořechové. Ale situace se naštěští zlepšovala, hodně nám pomohl feromonový obojek. Teď už jsme v situaci, kdy už Georga neútočí, pouze občas vrčí (ale už jen třeba třikrát týdně). A když už se poštěkají, tak právě malá provede dentální hygienu, kterou Georga zbožňuje a jsou zase kamarádky:)
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 1 plus 6 =

 

Další články v blogu

1) Jak se má Georgia

Zdravíme všechny příznivce ChvN. Pravidelně čtu příspěvky na chrtím blogu, ale sama jsem napsala zatím jenom 1, tak už přišel čas to napravit:) Georgia k nám přijela už víc než před rokem a po zranění nožky si konečně…
Čučí. Foto by Lea
Žebračky 1
Žebračky 2
Pomalu, ale jistě
Hop
 
(16. 07. 2013 | 4 komentáře) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)