A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Psí školička a výcvik v Herolticích

(Autor blogu: Iva + Alex | Zobrazit přehled článků blogu)
Psí školička a výcvik v Herolticích

Fotky Alex, Jade, Maffy, Nena, Trinity, Sunny, Berry, Bally

článek ze dne: 28. 05. 2012
Protože jsme vám záviděli ty oplocené prostory kde můžete volně běhat, musíme se teď pochlubit, že už také máme kde! :) V psí školičce se dokonce ještě něco naučíme a máme vlastní chrtí speciálku (Alex, Jade, Maffy, Nena - všechno adopťáčci a k nim přibyla ještě roční Saluka a z tajných zdrojů vím, že se ještě rozrosteme o adopťáka, ale to se nechte překvapit blogem někoho jiného) ;)
Výcvik v Herolticích na téma "Hry" byl též poučný, ale nám se nejvíc líbilo, že jsme tam měli spoustu kamarádů. Lexík se tam seznámil se Sunnym - konečně jeden stejně velký Grey :)), s úžasně roztomilou štěndou Trinity, soutěž o nejlepšího kámoše vyhrál Baly (nyní Bejly) - jelikož Lexík jako jediný ho bral jako sobě rovného, kdežto ostatní psíci si mysleli (nevím proč), že je fenka ;)). Divošku Berry flegmouš Alex moc nezajímal, za to se však velmi živě proháněla v trávě se Svipem a malý kňourálkem Pontusem :). Na Whipetce Belle bylo opravdu poznat, že je sestrou Trinity - sesterská láska byla vidět při každém kousanci i štípanci :), vlkodav Diamond to vše v klídku sledoval a když se chtěl občas také přidat, vzal s sebou rovnou i paničku :)) - paničku Marušku, která je opravdu drobného vzrůstu, ale vlkodaví vodítko udržela statečně! No a v průběhu se na nás přijela podívat i slečna Dollča jejíž kropenatý čumáček mě v nečekané chvíli olíznul - tedy konkétně jsem dostala přímo pusinku. A s Lexíkem to ani nehnulo. Zrovna totiž spinkal, což dělal většinu dne :)
Ano, Lexík se tulí rád, ale tady si jen snažít sun
foto: Ano, Lexík se tulí rád, ale tady si jen snažít sun  Ano, Lexík se tulí rád, ale tady si jen snažít sundat náhubek :))
Berry a Alex
foto: Berry a Alex  Berry a Alex
Chrtí ležení
foto: Chrtí ležení  Chrtí ležení
Chrťáčci odpočívají
foto: Chrťáčci odpočívají  Chrťáčci odpočívají
obrázek 4304
foto:   Roman v chrtím obležení :)
takhle probíhal výcvik :))obrázek 4304
foto: takhle probíhal výcvik :))  takhle probíhal výcvik :))
smečkováníobrázek 4304
foto: smečkování  smečkování
Lexin právě vzorně přiběhl na zavolání a tak je odobrázek 4304
foto: Lexin právě vzorně přiběhl na zavolání a tak je od  Lexin právě vzorně přiběhl na zavolání a tak je odměněn
Vpravo Alexův líný zadek překračuje překážku, zatíobrázek 4304
foto: Vpravo Alexův líný zadek překračuje překážku, zatí  Vpravo Alexův líný zadek překračuje překážku, zatímco Maffy se chystá kličkovat mezi tyčkama.
Nena - adopťáček od pana Laciny. Zatím velmi plachobrázek 4304
foto: Nena - adopťáček od pana Laciny. Zatím velmi plach  Nena - adopťáček od pana Laciny. Zatím velmi plachá, ale má skvělou rodinku :)
Jade:Já jsem to nebyla, fakt!obrázek 4304
foto: Jade:Já jsem to nebyla, fakt!  Jade:Já jsem to nebyla, fakt!
Jady s Honzíkem: Nevím proč mám jít zrovna tudy, aobrázek 4304
foto: Jady s Honzíkem: Nevím proč mám jít zrovna tudy, a  Jady s Honzíkem: Nevím proč mám jít zrovna tudy, ale tak když chceš no...
Lexík se konečně trochu zadýchal ;)obrázek 4304
foto: Lexík se konečně trochu zadýchal ;)  Lexík se konečně trochu zadýchal ;)
Maffy, Alex, Jadeobrázek 4304
foto: Maffy, Alex, Jade  Maffy, Alex, Jade
malá Saluka, Jade a Maffyobrázek 4304
foto: malá Saluka, Jade a Maffy  malá Saluka, Jade a Maffy
 

Komentáře k článku

Iva + Alex
(Iva + Alex, 28. 05. 2012)
483 fotek z Heroltic od Věrky Fryaufové najdete na http://gamgabb.rajce.idnes.cz/Heroltice_s_chrty
 
GAMGABB
Tolik ??
(GAMGABB, 28. 05. 2012)
Tolik fotek jsem snad nemohla ani nafotit :-D Byl to krásný víkend . Lexík je úžasně klidnej pesan,který ale dělá pokroky a s paničkou se fakt snaží. Těšíme se na další setkání , nejen s Lexíkem a Ivou, ale i například s úžasně šikovným Bejlym, nádhernou Trindou , flegmoušm z rodu vlkodavů a také správnou dvojkou Jakuba a Scut. No to torpédo Svippa raděj nebudu jmenovat, ještě by mi kazil moji princeznu :-DDD
 
Lenka
(Lenka, 28. 05. 2012)
To jsou moc krasne fotecky chrtacci si to krasne uzivaji
 
nic
:o)
(nic, 29. 05. 2012)
Ivo, parádní fotky :o) a těšíme se na Vás zase příště :o) Věrko, nevím, cos tím příspěvkem chtěla říct :o))))
 
Denisa
(Denisa, 30. 05. 2012)
uf, zapomněla jsem se přihlásit...takže to předchozí jsem psala já, Denisa od Svippa a Pontuse, ale to je asi poznat :o))
 
Iva + Alex
(Iva + Alex, 30. 05. 2012)
Jo jo, myslím, že už se nás jen tak nezbavíte :) Do Heroltic se rozhodně ještě chystáme! A doufáme s Lexíkem, že se chrtí parta sejde opět v hojném počtu. Třeba jsem fotkama nalákala další chrťáčky ;)PS: od té doby co jsme se vrátili z Heroltic, Lexík doma vůbec nezlobí! Asi si myslí, že měl ten výlet za trest :)) Jeho lordstvo a pracovat?! PS: sedni stále nechápe :/ Ale šíííkulkááá pochopil velmi dobře :)
 
Andy
:-)
(Andy, 02. 06. 2012)
Zdravíme Alexe, pravého aristokrata, který se nenechá rozladit. Ivi, hezké povídání....už se těšíme na další Heroltice. Jen malá poznámečka pod čarou...Bellinka není whipetka, ale holčička z rodu galgo :-)))) No, je to přece sestřička Trinitky.
Co se týče povelu sedni, tak asi nemáš ty správné pamlsky...víš, že jsou tři druhy, přeci :-)))
Zdraví Andrea s Trinitkou
 
Iva + Alex
(Iva + Alex, 04. 06. 2012)
Tak vidíš Ájo, jaká já jsem popleta :)) A hele, víš že narážky na pamlsky se nevyplatily ani slečně trenérce, která se snažila nalákat Lexíka na maso! :)))To víš, jeho lordstvo není žádnej snadno úplatnej vořech ;)))A pamlsků jsem s sebou měla pět druhů, takže vůbec nechápu za co jsem tam dostala vynadáno ?! Takže se tam sejdem zas na podzim a už se na to těšíme! Lexíček ani ne, ale já jo ;))
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 8 plus 7 =

 

Další články v blogu

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)