Nechtěné a opuštěné chrty můžete podpořit zakoupením nástěnného či stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2026!

Autorkou fotografií v nástěnném kalendáři je Hana Kellermannová. Graficky jej zpracovala Lisa Chyhrin, která pochází z Ukrajiny. Svoji vlast musela opustit kvůli válce, žila ve městě Černihiv, které leží jen 80 kilometrů od ruských hranic. S sebou do bezpečí samozřejmě vzala i svoji malou jezevčí parťačku.

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z rodinných archivů. Ten i letos graficky zpracovala Leona Černotová. Oběma grafičkám děkujeme za vynikající spolupráci.

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 95,- Kč.
Kalendáře distribuujeme prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

nordavind

(Autor blogu: nordavind | Zobrazit přehled článků blogu)

přijel Nahi ale máme doma Codyho

článek ze dne: 18. 03. 2012
Zdravíme z Jablonce nad Nisou.Abychom vám hned vysvětlily ten nadpis......Poznali jsme v Nahim křehkou psí duši,vůbec ale na své jméno nereagoval.Jméno Cody nám přišlo výraznější a k naší radosti na něj i začíná reagovat.Doufáme, že se Cody v Itálii nenaštve:-)Postupně nám začíná důvěřovat ale chce to čas.Zase napíšem jak žijeme.tak ahoj všem nosanům.
obrázek 3800
foto:   ty jo já mám pelíšek:-)
obrázek 3801
foto:   jdeme na procházku,na koho se čeká?
 

Komentáře k článku

helda
Ahoj Cody
(helda, 18. 03. 2012)
Zdravíme z Logánkova! Tak jste ho pěkně přejmenovali:-))Pelíšek má nádherný. Doufám, že nosánek je hodný stejně jako byl u nás. Přejeme Vám moc moc krásných společných roků.
Budeme se těšit na další zprávičky!
Zdraví Silvie
 
Lef
(Lef, 18. 03. 2012)
Uf to jsem se lekla! Tak zdravim Codyho-mela jsem tu cest mu vlepit prvniho ceskeho hubana. A na zaklade medialniho šumu jsem mamce vysvetlovala ze zadneho dalsiho pejska fakt nemam :-D
http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-udalosti/226081/?foto=0
Pozdravujte hvezdu:-*
 
Smoky & Arnošt
Moc zdravím
(Smoky & Arnošt, 19. 03. 2012)
Dobrý den, moc Vás všechny zdravím v Jablonci, Cody- Nahi je opravdu pěkný pejsek :-)A už když jsme u Vás byli poznali jsme že se u Vás bude mít jako v bavlnce :-)Štěpánka a její smečka
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 0 plus 4 =

 

Další články v blogu

Aktuálně


Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)