Zveme Vás na VELKÝ CHRTÍ SRAZ 2022

2. - 4. 9. 2022
Autokemp U letadla, K Hrázi 515, 538 07 Seč

Ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových chatkách nebo pokoje v hlavní budově. Stravování – na výběr plná penze či polopenze.
www.autocamp.estranky.cz
Ceny ubytování
Objednávejte přímo u pana Milana Frisse, telefon: 739 730 732, autocamp.friss@seznam.cz.
Příjezd na sraz je možný již v pátek od 16 hod. Těšíme se na vás!
Máte-li dotaz, prosíme, pište na náš mail.
 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Kyla

(Autor blogu: Mgrey | Zobrazit přehled článků blogu)

Stále hledám nový domov

článek ze dne: 23. 02. 2012
Já vidím Kylu (Kiru) jako nějaké božské stvoření. Někdy si říkám je to vůbec pes? Při každém jejím pohledu jde vidět co má zrovna na srdci a naopak jestli jí něco chybí. Dokáže lidem porozumět tak, jako málokterý člověk. Nejraději ze všeho má procházky, nemusí být ani extra dlouhé, ale nejvíce ocení, když ji pokaždé vezmem na jiné místo a ona může dychtivě poznávat nové a nové okolí. Rozhodně však na vodítku netahá a radostně vrtí ocáskem vždy, když se jí něco zalíbí a nebo když kolem ní projde někdo neznámý. Co se týče malých pejsků, nemá s nimi problém, je spíše zvědavá, ale rozhodně nechce ublížit a ráda by se skamarádila. Naopak kočičky před ní musí být napozoru, a to kvůli její lovecké vášni, která se někdy projevuje i v bytě lovením papučí. Při každé procházce mám pocit, jako by to byl zázračný pejsek, který kolem sebe rozdává radost a tím nám procházku oplácí. Vždy se chová jako pravá Lady, a to samozřejmě i doma. Když už si s něčím hraje, co patří páničkům, tak je to se vší něžností a natolik roztomilé, že si říká, čemu se to vlastně smějou? Její nejoblíbenější rošťárna je kradení papučí a schovávání na její místečko, kterým je samo sebou gauč. Ten jí dopřává maximální pohodlí, protože i ona ráda relaxuje a jen tak se válí na gauči. Sotva zaslechne, že je čas krmení, neuvěřitelně vrtí ocáskem a je celá rozjásaná.
Miluje jak dospělé lidi tak děti, kterým by nikdy neublížila. Nesvá je pouze v případech, když jí opustí páničci, v tu chvíli jako by ji opustila smečka, začne naříkat a svolávat ji.
Přejeme si, aby se jí našel domov plný lásky s rodinkou nebo jednotlivcem, kteří ji dopřejí dostatek času, což jim oplatí láskou, štěstím a radostí.
Na fotky se můžete podívat na profil :-)

S pozdravem dočasná rodinka.
 

Komentáře k článku

Jarča S.
:)
(Jarča S., 24. 02. 2012)
Určitě to už nebude dlouho trvat:)...je to moooc krásná holčička....brzkou rodinku přeje dočasná mamča Jarča a celá moje smečka:)
 
jcmsvoboda
Nádherná fenečka...
(jcmsvoboda, 25. 02. 2012)
... již bych si velice přál jako sestřičku pro Aničku. Žel, čtvrtého pejska bych nyní nezvládl prostorově ani finančně, tak jen držím palce, aby chrtečka našla svůj trvalý domov brzy. Posílám pusu na hlavičku.
 
wojcek
(wojcek, 28. 02. 2012)
Kira je naprosto úžasný hafák a ten, kdo bude mít štěstí a vybere si ji za svého kamaráda, bude šťastný člověk.
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 5 plus 3 =

 

Další články v blogu

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)