Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Tomíno ( Key Holder)

(Autor blogu: Tommy | Zobrazit přehled článků blogu)
Jak jsem potkal své lidi :-)

Náš první měsíc :-)

článek ze dne: 19. 02. 2012
Ahoj lidi,
jmenuji se Key Holder, ale doma mi všichni říkají Tomíno. Panička na mě občas taky volá ,,miláčku" a páníček mi strašně často říká ,,fuj" ... nejvíc, když mu strkám nosánek do talíře s obědem.
Od 21.01.2012 mám svůj nový domov v kterém bydlím hlavně já a pak tedy ještě lidé, kteří mi patří. Venčí mě, opečovávají, krmí, rozmazlují, koupou,opět rozmazlují a pak mi dají pokoj a já mohu konečně spááát. Já jim za tu snahu zabírám celou postel. Občas se mi do ní vetřou, tak jim alespoň zahřívám nohy, nebo když mi je v posteli teplo, tak se rozplácnu před dveře do ložnice a hlídám, aby mi mé lidi nikdo neukradl.
Už spolu budeme měsíc a všichni se máme víc a víc rádi. Venčení a čistotnost zvládám na jedničku, malé pejsky ignoruji a před velkými utíkám s ohromným pištěním.. Jen ty kočičky mi nedají spát .. panička mě při venčení nikdy nenechá za žádnou běžet..ale já to i tak pokaždé zkouším z plných sil - co kdyby to jednou vyšlo.
Dokonce už tu mám i společnost..na našem patře bydlí vlkodav a už od první návštěvy, kdy jsem mu nechal svou kostičku , jsme nejlepší kamarádi.
Doma zůstávám občas sám, ale to mi panička vždycky pustí rádio, nebo TV a já to bez ní tu chvilku vydržím. No nic, jdu se zase rozplácnout vedle paničky, tak se tu mějte :-) Tom
obrázek 3643
 

Komentáře k článku

Maruška,Moly a Roy
(Maruška,Moly a Roy, 19. 02. 2012)
To je moc dobře Tomíku přejeme ti jen to nejlepší a spoustu užívání a lásky těch tvých lidí a hlídej si je je jich pořád málo :-)
 
ninuska
(ninuska, 19. 02. 2012)
To je moc krásné psaní a krásná fotka. Přejeme hodně společných zážitků s Tomem. Zdeňka a Nina a ostatní dvounožci ze smečky.
 
dhulik
:-))
(dhulik, 19. 02. 2012)
Ten Tomík to ale krásně napsal :-), díky, zasmála jsem se. Nerozumím tomu, ale chrti jsou jak droga a vy už jí taky propadáte, vítejte mezi závislákama. Tomík je velikej fešák, užívejte si ho!!!
 
Cindy
(Cindy, 20. 02. 2012)
Krásné povídání a krásný Tomíček :) nejvíc mě pobavilo to pištění a utíkání před velkými pejsky :))) Vím, že to pro Tomíka není asi nic příjemného, ale když si představíte greyhounda v této situaci, je to docela úsměvné :)) (a určitě e to brzy srovná) Krásný den, Veronika, Cindy a Tauli
 
Tomik
:-)
(Tomik, 24. 02. 2012)
Všem moc děkujeme za komentáře :-) S tím pištěním- on se oppravdu MOC bojí velkých psů ...takže když procházíme kolem plotů s ovčáky, rotvajlery a podobnými uštěkanci..máme oba srdce v kalhotách :-)Já naštěstí nepištím, ale Tomíno píská jako by ho na nože brali..
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 9 plus 4 =

 

Další články v blogu

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)