Zveme Vás na VELKÝ CHRTÍ SRAZ 2022

2. - 4. 9. 2022
Autokemp U letadla, K Hrázi 515, 538 07 Seč

Ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových chatkách nebo pokoje v hlavní budově. Stravování – na výběr plná penze či polopenze.
www.autocamp.estranky.cz
Ceny ubytování
Objednávejte přímo u pana Milana Frisse, telefon: 739 730 732, autocamp.friss@seznam.cz.
Příjezd na sraz je možný již v pátek od 16 hod. Těšíme se na vás!
Máte-li dotaz, prosíme, pište na náš mail.
 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Deníček Caery

(Autor blogu: Caera | Zobrazit přehled článků blogu)

Caera je doma

článek ze dne: 11. 02. 2012
Ve čtvrtek o půlnoci jsem si přivezla od náhradního páníčka tuto čtyřnohou krasavici. Náhradní páníček ji měl moc rád. Pěkně se o ni postaral a vykrmil ji. S sebou nám zabalil spoustu dobrot.
Když jsem viděla Caeru poprvé naživo, ležela na gauči a vypadala, že právě doběhla maraton. Aspoň to jsem si myslela do doby, než jsem pochopila, že Caera odpočívá prostě furt. Do auta s námi šla bez odmlouvání, takže jsem se musela při cestě zpět pořád otáčet a kontrolovat, jestli ji opravdu máme s sebou. Celou cestu samozřejmě prospala. U vchodu do domu jsme měli problém, nechtěla vůbec vstoupit dovnitř. Po chvíli přemlouvání jsem ji drapla za přední packy a jednoduše do vchodu strčila, pak už to šlo. Podobný problém byl se schody. V bytě neměla problém. Po chvilce zjistila, kde je její pelíšek a lehla si do něj. Logicky byla smutná. V noci byla hodná, nekňučela, ani nepopocházela. Prostě zase spala. Dá se říct, že většího pohodáře jsem neviděla. Uvidíme, co se z ní vyklube. Je přeci jen po kastraci, unavená z běhání a v novém prostředí, ale tuším, že to bude pěkný lump.
obrázek 3575
 

Komentáře k článku

Maruška,Moly aRoy
(Maruška,Moly aRoy, 11. 02. 2012)
to je moc dobře že už má také svůj domov přejeme vám moc štastnýh a spokojených let :-)
 
Ninuška
(Ninuška, 11. 02. 2012)
Velmi mnoho zážitků a příjemných chvil s touto medovou princeznou přeje Ninuška a smečka jejich dvounožců.
 
helda
:-)
(helda, 11. 02. 2012)
Zdravíme z Logánkova...kdybych neměla čivavy, Caera by byla u nás natošup, měla jsem možnost ji mít na víkend u nás a musím říci, že žádný lump to teda není!:_)Je to úžasné stvoření, má ráda svůj klid a taky nám nechtěla ze schodů, teda...Logánek jí to naučil a druhý den lítala nahoru i dolů...nevím, zda máte jiného psa,ale viděla jsem na ní radost v očích, když byla s tím naším trdlem...kočičku mi nesežrala, prostě přizpůsobivá dáma. To se musí uznat...na gauč šla až po dvou dnech a to jen proto, že Logánek je mistr gaučinku. Jinak jsme o ní skoro nevědely. Ležela na svém pelechu a ani nedutala...paráda. Hlavně s ní choďte mezi pejsky, aby měla radost a nebyla smutná...pohlaďte ji za nás:-))
Hodím sem pak fotky, které mám s ní...
Zdraví Silvie z Logánkova
 
Caera
Děkuji za milé komentáře
(Caera, 11. 02. 2012)
Všem děkujeme za přání a milé komentáře. Caera je jednoduše kliďas. Ze schodů už vcelku chodí, ale jde to líp bez vodítka. Dva dny jsou pro ni asi standard, protože dnes po ránu obsadila i můj gauč a neslezla z něj :-). Zdravíme všechny a těšíme se na fotky! Doufáme, že se brzo potkáme s mnoha kamarády.
 
kaki
:)
(kaki, 13. 02. 2012)
Taky přejeme moc krásných společných chvil. Je přenádherná, barvu má skoro jak naše Pink :)Jsem zvědavá, kdy objeví postel ) .. u nás proběhlo seznámení s postelí a gaučem hned)
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 6 plus 10 =

 

Další články v blogu

1) Caera si zvyká na pejsky

Caera, alias "Obryně Stáňa" si zvyká na pejsky a začíná se s nimi kamarádit. Nejvíc se těší na odpolední vycházku, protože už ví, že se jdeme vyřádit do "ohrádky" u Břevnova a tam jich potkáme spoustu. Ze začátku si nebyla…
 
(17. 02. 2012 | 6 komentářů) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)