A je to tady! Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2024...

Nástěnný kalendář vznikal v Brně u hradeb pevnosti Špilberk za účasti adoptovaných chrtů z Brna a nejbližšího okolí.
Fotky vytvořil mladý fotograf Pavel Hermann z Moravského Krumlova. Miluje zvířata, pohyb a dobré lidi. Proto zvířata také často fotí. Jak sám říká: "Zvířata nám mnohdy ukazují, co je v životě opravdu důležité. Často nám na naší cestě dělají společníky spoustu let a zažívají s námi šťastné i smutné chvilky." 💓 Sám má pejska, křížence středního vzrůstu Buddyho, který mu je skvělým parťákem. Proto ho nabídka focení kalendáře pro Chrty v nouzi ohromně nadchla. Při focení se sešla skvělá parta dlouhých nosů i jejich pánů a všechny to, včetně fotografa, velice bavilo. 🙂 Fotografovi patří náš obrovský dík za čas, energii, trpělivost a preciznost, kterou nafocení kalendáře věnoval. 💗 https://hermiphoto.cz/

Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. 📸 Děkujeme také reklamní agentuře m-ARK, která si vzala na starost konečnou grafickou úpravu a tisk obou kalendářů. https://www.m-ark.cz/

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za dopravné a balné, která je ve výši 90,- Kč.
Kalendáře budeme distribuovat prostřednictvím Zásilkovny. Nepotřebujeme tedy vaši doručovací adresu, stačí si níže vybrat výdejní místo, které máte nejblíž a které vám nejlépe vyhovuje pro vyzvednutí balíčku. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Objednávky s typem kalendáře, počtem požadovaných kusů, vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem zasílejte na chrtiaukce@seznam.cz. Objednávat můžete za 3, 2, 1... TEĎ! 🙂

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Lookout Tony

(Autor blogu: Levrietka | Zobrazit přehled článků blogu)
život s adoptovaným chrtom

Po 2 mesiacoch

článek ze dne: 29. 03. 2012
Prešli 2 mesiace a už vieme objektívne zhodnotiť čo a ako . Môžem povedať že kto nemal talianskeho chrtíka nevie čo je problematický pes Adoptovaní greyhound Toník je naše zlato ,máme dosť skúsenosti so psami ale tento je naozaj najlepší .Ani nevieme že ho máme.
Jediné mínus je , to že by len lovil mačky a všetko čo sa tak hýbe .To nevieme ako eliminovať , lebo keď mačku stretneme vonku je to taký malý bodrel  Inak spíme v noci , aj cez deň dosť veľa ráno pravidelne 5:30 vstávame a ideme na prechádzku .
S našimi chrtíkmi si rozumie a behaju spolu po zahrade a to že ich máme 3 .Od začiatku si s nimi rozumel a ani sme nemali potrebu dať mu košik keď sa zoznamovali. Bývame v byte ale dosť často chodíme na zahradu sa prevetrať to sa mu veľmi páči a bol by len tam .
Vydrží byť celý deň v záhrade s chrtíkmi a ,,loviť ,, čo sa objaví . Zdravotné testy dopadli dobre , inak je to prvý pes čo má rad veterinára .
Vydrží byť aj sám cez deň , stala sa nám prvé dni nehoda a obkúsal nám stolík ale urobili sme mu v byte samostatný výklenok a tak prespí celý deň . Asi to berie ako svoj domček . Odvtedy nieje problém.
Každý nám ho obdivuje aký je krásny a boli sme pozrieť porovnanie na výstave s výstavákmi a náš je riadne urastený .
Čoho sa len obávame je aby nám niekedy nezdrhol, lebo ako jeho láska k mačkám je dosť silná . Držíme ho stále na vodítku a tiež máme len martingál ale keby náhodou ...to by bola pre nás katasrofa.
Vidíme na ňom aj pokroky lebo napríklad tak už 2 x za týždeň príde k nám a chce sa pomaznať to predtým nebolo . Tiež mal stres z mesta ale už zvládame aj chodenie v ňom , len občas sa už zasekneme a nechceme ísť .Zo začiatku mával aj také stavy že len ležal a na nič nereagoval teraz už vôbec a je mu vidieť na očiach že sa teší a má ich veselé .
Inak sa čudujem ako vidím ostatné foto chrtíkov , náš pes nemá tendenciu chodiť do postele alebo na gauč čo sa čudujeme . Teraz sme vyumývali terasu a dali sme mu tam pelech tak uvidíme , chcem ho naučiť lehávať aj tam .
Všimli sme si , že teraz ako bolo u nás 22 stupňov už dosť dychčal tak keď udrú teplá vidím to tak na kúpu klimatizácie a na chladenie uterákmi poprípade sprchovanie .
obrázek 3945
obrázek 3946
obrázek 3947
obrázek 3948
obrázek 3949
obrázek 3950
 

Komentáře k článku

Jarča S.
:)
(Jarča S., 26. 03. 2012)
Tak doufám, že uvidíme brzo i nějaké fotečky spokojeného Toníka:)
 
Cindy
(Cindy, 27. 03. 2012)
Moc hezké povídání :) Toník se u vás má moc dobře a máte se vzájemně moc rádi, to je cítit z vašeho vyprávění :) a taky doufám, že budou fotečky :)
 
dadynka
(dadynka, 28. 03. 2012)
Děkujeme, posílám pozdravy Vám všem, jsem ráda, že Váš žíhaneček tak krásně do smečky zapadl. Určitě se bude osmělovat stále více a více a jsem přesvědčena, že časem i ten gauč a jeho krásy objeví :-)Mějte se moc hezky. Na fotky se určitě těšíme. Kája
 
Levrietka
FOTO
(Levrietka, 29. 03. 2012)
takže pridávame nejaké to foto :-)
 
Lucky
(Lucky, 29. 03. 2012)

Ahoj Toníčku a rodinko Smile


Díky za zprávy i fotečky.


Pokud martingale opravdu dobře utáhnete hned za oušky, udrží ho. Otestováno milionpětkrát s našimi greyhoundy (venčím několik současně a bydlíme v oblasti, kde se to jen hemží lesní zvěří, od zajíců přes srny po lišky).


Pokud chcete mít opravdu, opravdu sázku na 110% jistotu, můžete pořídit ještě postroj a mít takto dvojí jištění.


Terasa je skvělý nápad - omlouvám se předem za paranoiu Smile - ale jde o terasu u domu nebo o terasu někde v patře? Pokud v patře, prosím pěkně zábradlí musí být opravdu vysoké a bezpečné - jinak zcela realisticky hrozí velké nebezpečí (může něco zahlédnout a vyskočit, domýšlet netřeba). Možná jsou tato slova zcela zbytečná - pak se omlouvám, prostě ten můj věčný strach o ně... je velký.


Prosím, zapamatujte si všichni, kteří nevíte:


V teplých dnech - ručník na bříško a vnitřní strany stehen je dobrá věc, také lze osprchovat pod bříškem a zevnitř stehen. NIKDY v horku nesprchujte celého psa, tedy ne na hlavě a na zádech, nenamáčejte mu celý kožich, hrozí, že se "zapaří" a dosáhnete tím nikoliv úlevy, ale paradoxně problému.


Děkuji za pozornost a pochopení Smile zdraví Lucky


 

 
Saminka
(Saminka, 01. 04. 2012)
Milá Lavrietko,sama mám adoptovaného chrta,tak jen dva postřehy.I když mu jistě chcete udělat dobře, tak na terasu do patra prosím ne.Tito psi jsou velmi temperamentní,reagují rychle a stačí malý podnět, zájem, natož pak kočka na stromě a pes se odrazí a přeskočí zábradlí terasy...
Mazlí se opravdu moc rádi. Třeba tím,že za Vámi občas příjde, Vás vybízí k větší mazlecí pozornosti.
Moje zkušenost, jsou velmi rádi s člověkem,jsou hrdí na to, že s ním mohou spolupracovat, podílet se na jeho aktivitách,radují se z toho.Tak hodně štěstí...
 

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 4 plus 1 =

 

Další články v blogu

1) Rozhodnutie a 1 týždeň

Naša rodina má doma 3 chrtíkov z toho 1 býva s nami .Keďže 2 sú aktívny výstaváci plánovali sme si kúpiť v lete ďalšieho k nim do partie .Sledujem na FB stránky o psoch a na začiatku januára sme zbadali video greyhounda kde ľudia…
 
(03. 02. 2012 | 3 komentáře) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet

Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)