Nástěnný a stolní kalendář
Chrti v nouzi pro rok 2022!

Nadešel čas spustit prodej nástěnného a stolního kalendáře Chrti v nouzi pro rok 2022.
Autorem snímků v nástěnném kalendáři je tentokrát Roman Juříčka. Snímky byly pořízeny na řadě zajímavých míst - hrady Šternberk a Bouzov, zámek Plumlov, v Olomouci pak Kostel sv. Mořice, Parkánové zahrady, Klášterní Hradisko a Svatý Kopeček, Přerovské městské hradby a Dominikánský klášter v Českých Budějovicích. Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří umožnili pořízení snímků na těchto jedinečných místech České republiky.
Stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z rodinných archivů adoptivních rodičů.

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za poštovné a balné, která je ve výši 75,- Kč

Zasíláme přes Zásilkovnu.
OBJEDNÁVKY S TYPEM KALENDÁŘE A POČTEM KUSŮ, s vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem Zásilkovny (https://www.zasilkovna.cz/pobocky) zasílejte na e-mail chrtiaukce@seznam.cz.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků

Kousek Španělska v našich srdcích

(Autor blogu: Jitka Hozová | Zobrazit přehled článků blogu)

Blog Suzitky a její nové kamarádky Ganéšky, aneb jak získat nádherné vzpomínky a nepřijít přitom o nervy :)


Kleptománie je nakažlivá....

článek ze dne: 11. 10. 2011
Včera se u nás smažily řízečky. Hezky dozlatova, kuřecí masíčko běloučké a šťavnaťoučké... A samozřejmě, že to neušlo pozornosti našich dvou psen. Stálo nás to nemálo úsilí, ale do večeře jsme je ubránili (a to můžu říct i přes to, že naše malá Kačenka čula druhou večeři a ne a ne spát, tak papkala s náma). Bylo po večeři, čas uspat dvakrát natláskané dítě, tak jsem řekla manželovi, ať ty řízky pohlídá. A že mi není dobře, jsem nachlazená, že si jdu lehnout.
Ani ne půl hodiny na to přišel muž za mnou do ložnice a říká mi:"Zachránil jsem oba řízky." "Oba?", já na to. "Zbyly tam tři." Manžel se zarazil a než stačil cokoliv udělat, do ložnice nakráčely obě čtyřnové spolubydlící a s totálně nevinnými tvářemi a spokojeným úsměvem se olizovaly od ucha k uchu... "Aha..." podotkli jsme s maželem současně...
No, co k tomu víc napsat? Kleptomanie je nakažlivá, Ganéška to už pochopila před nějakou dobou, a tak nás zase čeká dvojitá práce s odstraňováním této kosmetické vady.
Ale abych nebyla jen negativistická, musím napsat, že nakažlivé jsou (naštěstí) i jiné věci. A pro nás mnohem příjemnější. Ganéška se blýskla a naučila Suzitku důvěřovat páníkům (drbeme bříško a ona už přivírá oči blahem), hru (jak s tenisákem, tak mezi osmi packami) a odvahu být doma sama. Dříve jsme Suzitku zavřeli do ložnice k pelíšku, ale měli jsme strach tam nechat i Šíšu, aby se neporvaly. A to bylo zničených věcí. Pak jsem tu odvahu našla a ejhle, problém vyřešen. Klidně spící Ganéška asi Suzitce napověděla, že se nic strašného neděje... A když byla nuda? Probraly to holky spolu. :)
Takže až odstraníme zatím největší problém s venčením doma, budeme mít úžasné mazlivé a hravé příšerky, se kterými se nebudeme bát žádné nudné chvilky. :)
 

Komentáře k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval

Napsat nový komentář

nadpis komentáře:
vaše jméno:
ochrana proti spamu: (napište prosím správný součet čísel) 4 plus 6 =

 

Další články v blogu

1) Suzitka se zabydluje

Co mám povídat o našich začátcích? Jistě je všichni znáte. Jen je to u nás možná o cosi divočejší, když už máme doma malé (nenechavé)…
Suzitka se veze domů
První setkání
 
(26. 09. 2011 | 4 komentáře) zobrazit článek

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)