Loading Translate
 EN
 DE
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci - pejskové čekající na domov

Kiara (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:
plemeno:greyhound
Sličná Kiara patří k pětce greyhoundů, které jsme zachránili v únoru tohoto roku. Šlo o skupinu plachých, zanedbaných, vystrašených stvořeníček se "zlomenými křídly", které jsme vytáhli z ohavného místa od množitele. Nyní bychom vám je rádi ukázali po dvou měsících práce a péče. Kiara udělala spolu s Marvinem (také u nás na webu) největší skok, vodítko už pro ně není strašák, přestože do dokonalosti má jejich styl ještě hodně daleko, je ovšem nutné pochopit, že tito nosani NIKDY předtím, než se dostali do naší péče vodítko neviděli (!!) a byli "chováni", tedy spíš více-méně ponecháni svému osudu v mnohočetných skupinách... sem tam přehozeno cosi jako krmení, další péče nulová :-( Více o skupině těchto greyhoundů najdete také na naší facebookové stránce - říkáme jim tam "Mauglínci".
Kiara nyní: Velmi milá, nyní už kontaktní, přítulná holka, která se velice snaží při učení nových věcí. Cítíme, že když se dostane do rodinky, kde bude mít individuální péči a také zároveň pochopení a spoustu chválení, udělá rychle další pokroky a časem z ní bude úplně normální pes. ZATÍM - Stejně jako nikdo z dalších z tého zachráněné pětky, by se ani Kiara nehodil někam do velkého cvrkotu, tedy např. do středu velkoměsta, do bytu na pulzujícím sídlišti. Ideálně někam na okraj městečka, na vesnici, snad dokonce v domečku se zahrádkou? :-) - pochopitelně ovšem s bydlením uvnitř!! (podmínka adopce) a pobyt na zahrádce jen jako milý bonus... Přestože je šikovná, je třeba brát v potaz, že ještě před pár měsíci neznala vůbec nic a byl chována spolu s ostatními stylem prasátka v chlívku :-(. Hledáme milé, trpělivé lidi, očekáváme, že máte zkušenosti s pejsky, a že víte, že trpělivost růže přináší a JSTE PŘIPRAVENI dát jí čas, který bude potřebovat a pomoci zvládnout běžný psí život.
Rozumné a milé, trošku starší děti v rodině určitě nejsou problémem. Další pes v rodině velkou výhodou - byla zvyklá žít obklopena jinými psy. Nevíme však bohužel, jaký je její postoj k maličkým pejskům typu jork atd. Stejné platí pro kočičky - nevíme, tedy nemůžeme doporučit. Nejsou nám známy žádné zdravotní problémy. Nabídnete Kiaře dobrý domov?

Klikněte na políčku Zeptejte se na pejska a napište nám.

Můžete také zavolat.

Přečtěte si:

Pravidla adopce chrtů v nouzi

K čemu slouží příspěvek 6000 Kč?

datum narození:2015-00-00
země:Irsko
barva:bíločerná
pohlaví:fena
čip: ano
tetování: NN RBM
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: 5 / 2017
stav: v novém domově!


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

bez nadpisu

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher, španělský galgo a podenco)