Nástěnný a stolní kalendář
Chrti v nouzi pro rok 2021!

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za poštovné a balné, která je ve výši 65,- Kč
(platí při počtu 1 - 6 kusů, při objednávce více kusů je cena za dopravu vyšší).

Zasíláme přes Zásilkovnu.
OBJEDNÁVKY S TYPEM KALENDÁŘE A POČTEM KUSŮ, s vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem Zásilkovny (https://www.zasilkovna.cz/pobocky) zasílejte na e-mail chrtiaukce@seznam.cz.

Autorkou snímků v nástěnném kalendáři je tentokrát Hana Kellermannová, stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. Děkujeme reklamní agentuře m-ARK www.m-ark.cz, která si vzala na starost konečnou úpravu a tisk obou kalendářů.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci - pejskové čekající na domov

Joy (greyhound | v dočasné péči
PŘIPRAVEN IHNED K ADOPCI)

druhé jméno:Shunters Joy
plemeno:greyhound
Joy je milá greyhoundí slečna, které je teprve rok a půl.
Je to velmi přátelská a kontaktní holčička, která je šťastná v lidské společnosti. Lidí se nebojí, po příchodu domů svého člověka radostně vítá a vrtí ocáskem.
Je chytrá a učenlivá, a zbožňuje pamlsky. Což je nejlepší kombinace pro to učit ji novým věcem a zvykat na nové prostředí.
Několikrát se stalo, že reagovala ustrašeně a vyplašeně v situacích, které jsou pro ni neznámé (například nadměrný hluk). Může to být ale také naopak. Může tímto způsobem reagovat na věci, které zná velmi dobře, ale evokují v ní negativní zkušenosti a zážitky z minulosti.
K ostatním psům se prozatím chová zdrženlivě. Některých se dokonce bojí. Myslíme si, že lépe jí bude jako jedináčkovi.
Joy neprodělala žádné závažné zranění a je v dobré kondici.

A jaké máme postřehy z jejího dočasného domova?
"Odrostlé štěně, které potřebuje podporu od nového pána. Ne litovat, ale podpořit a ukázat, že není třeba se bát. V novém prostředí - venku - je spíše bázlivá a reaguje panicky na věci, které nezná a vyhodnotí je jako hrozbu. Při procházkách pozoruje i to, co jí lítá nad hlavou. Normální ruch sídliště však normálně zvládne a zvládá. První dny nebyla schopná se ani podívat na jiného psa. Nyní už reaguje lépe a dnes se nechala poprvé očuchat.
Rozhodně to na první dojem není dominantní typ - a je ze strachu schopná i zavrčet, což nám předvedla. Není to však projev dominance, ale strachu.
Hygiena - po příjezdu několikrát nehoda. Rychle ale pochopila, že za tímto účelem se chodí ven a doma to není vhodná aktivita - dá se tedy říci, že hygienu zvládá dobře.
Sama doma - poctivě nacvičuje od začátku. Jednou za hodinu si trochu pokňučí a jinak úplně v pohodě. Po pár dnech už dočasnou mamku ani nesleduje po bytě a je schopná sama ležet na pelechu, i když je pán v jiné místnosti.
Psí parťák - není podmínkou - bude i dobrý jedináček. Parťák by jí spíše pomohl v začátku se nebát, což ale zvládne i páníček s hlavou na krku. Nová rodina se zkušenostmi by její adaptaci určitě uspíšila - rozhodně bychom preferovali - ale může ji mít i začátečník - klidný pohodář.
Díky tomu, že je mladá je dobře tvárná - doma, kde se cítí dobře je velmi chytrá, snaží se spolupracovat. Má vrozenou holčičí intuici a chytrost.
Výborně reaguje na pamlsky."

Jste pohodáři s chutí přenést svoji pohodu a klid na tuhle černou roztomilou holčičku, aby se konečně cítila šťastně a spokojeně? Tak napište na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Joy.

Přečtěte si:

Pravidla adopce chrtů v nouzi

K čemu slouží příspěvek 6000 Kč?

datum narození:2019-04-02
země:Irsko
barva:černá s bílou náprsenkou
pohlaví:fena
čip: ano
tetování: ano
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v dočasné péči
PŘIPRAVEN IHNED K ADOPCI


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)