Nástěnný a stolní kalendář
Chrti v nouzi pro rok 2021!

Cena nástěnného kalendáře ve formátu A3 je 300,- Kč. Cena stolního kalendáře je stejná.
K ceně kalendáře je třeba připočítat cenu za poštovné a balné, která je ve výši 65,- Kč
(platí při počtu 1 - 6 kusů, při objednávce více kusů je cena za dopravu vyšší).

Zasíláme přes Zásilkovnu.
OBJEDNÁVKY S TYPEM KALENDÁŘE A POČTEM KUSŮ, s vaší e-mailovou adresou, telefonním číslem a vybraným výdejním místem Zásilkovny (https://www.zasilkovna.cz/pobocky) zasílejte na e-mail chrtiaukce@seznam.cz.

Autorkou snímků v nástěnném kalendáři je tentokrát Hana Kellermannová, stolní kalendář jsme opět zaplnili snímky z vašich rodinných archivů. Děkujeme reklamní agentuře m-ARK www.m-ark.cz, která si vzala na starost konečnou úpravu a tisk obou kalendářů.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci - pejskové čekající na domov

Steven (lurcher | VOLNÝ K ADOPCI)

druhé jméno:
plemeno:lurcher
Steven je přibližně pětiletý milý lurcher urostlé postavy. Robustní dojem z jeho postavy je dán hlavně výškou, která je okolo 72 cm.
Tenhle chlapec se jednoho dne ocitl v dog poundu, odkud ho zachránili naši irští přátelé poté, co mu vypršel čas a hrozilo jeho utracení. Zda byl nalezen na ulici nebo odveden samotným majitelem, to už se asi nikdy nedozvíme.
Stejně tak je velmi těžké určit jeho přesný věk. Ten je odhadován na 5 let, ovšem může to být také o rok více, ale i o rok méně.
Steven je spíše tichý, klidnější a chová se nenápadně. Je to rozumný kluk se spoustou zkušeností (samozřejmě ne vždy dobrých), kterému skoro nic nevadí, a zatím jsme nepřišli na nic, co by ho rozhodilo.
Rád tráví čas mimo dům a svůj kotec. Je zřejmé, že většinu času trávil venku a je na to zvyklý. V irském azylu jako útočiště často vyhledává prostor pod dodávkou, jako by to bylo jediné přístřeší, které má a zná. A právě z těchto důvodů pro Stevena hledáme domov v domku se zahradou, kde bude mít možnost volného pohybu na bezpečně ohrazeném pozemku. Pochopitelně pod dohledem, protože Steven dokáže zdolat i vysoký plot. Až ovšem najde svůj vysněný domov a zvykne si na nové prostředí, nebude mít důvod k odcházení a zdolávání jakýchkoliv plotů.
Přátelství a kontakt od člověka přijímá s vděkem a každým dnem zdá se být šťastnějším a spokojenějším. Svému člověku bude věrným a bezmezně oddaným chlupatým přítelem.
S ostatními psy vychází bez potíží a konfliktů. Dobrý vztah má i k menšímu Jack Russell teriérovi. Jestli je kamarád s kočičkami, nevíme, ale vzhledem k tomu, že slepičku by si dal, tak ho do domácnosti s jinými drobnějšími zvířaty nedoporučujeme.
Steven je v dobré kondici a neprodělal žádné závažné zranění.

Rádi byste Stevenovi ukázali, že člověk může být i velkým přítelem a že na světě existují i jiná útočiště, než jen prašné místo ve stínu dodávky? Napište nám na e-mail chrtivnouzi@email.cz nebo klikněte na políčko Zeptejte se na pejska Steven.

Přečtěte si:

Pravidla adopce chrtů v nouzi

K čemu slouží příspěvek 6000 Kč?

datum narození:2015-08-22
země:Irsko
barva:bílý se žíhanými znaky
pohlaví:pes
čip: 972274200050903
tetování: ne
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: prosinec 2020
stav: VOLNÝ K ADOPCI


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)