Nový kalendář 2019 - LIMITOVANÁ EDICE (13 stran formátu A2) s nádhernými fotografiemi adoptovaných chrtů od fotografky Alie Lengyelové. Za přípravu a vznik kalendáře děkujeme společnosti Pet Farm Family www.petfarmfamily.cz.
Cena: 500Kč + poštovné
Výtěžek z prodeje připadá naší organizaci na pomoc chrtům. Pokud máte zájem, napište na email: chrtiaukce@seznam.cz (vaše jméno, adresu a počet ks).
Odpovíme vám zpět a pošleme číslo účtu a další info. Neváhejte, počet kusů je omezen.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci - pejskové čekající na domov

Echo (lurcher | v novém domově!)

druhé jméno:
plemeno:lurcher
Drobek Echo je již v ČR a připravena k okamžité adopci.
A co o ni říká dočasná mamka:

"Dovolte mi představit Echo, čtyřletou fenečku z Irska, výškou 52cm se blíží spíš vipetovi, váha 19kg. Echo je milá holka, dovezly jsme si ji v sobotu, mezitím už absolvovala dvě canicrossové průpravy a zatím to vypadá, že by si to jako doplňkovou činnost ke gaučingu občas švihla ???? viděly bychom ji spíš k dalšímu pejskovi než jako psího jedináčka. Pejsky toleruje všechny (od prťavých štěňat přes malinkou 12letou papillonku až po 32kg vážícího alaskána). Je spíš klidnější povahy, hodně kontaktní. Cestování v kleci neřeší...."

------------------
Když se drobounká Echo (pouze 52 cm v kohoutku) dostala do péče našich partnerů v psím azylu v Irsku, byla to taková vystrašená hromádka neštěstí. Dnešní Echo (po roce v azylu) je jiná, veselejší, hravější a ukazuje svoji místy až jakoby štěněcí povahu provázenou výskoky i "minisprintíky". K ostatním psům se chová dobře a v nové rodince by neměla mít problém ani se staršími dětmi, které dokáží respektovat, že se nejedná o plyšáka, ale živého tvora s minulostí. V nové rodině bude s největší pravděpodobností opět nějakou dobu nesvá (opravdu neumíme říct, zda týden nebo měsíc), než si nové okolí, lidi, zvuky, pachy... oťuká. Tudíž, pokud uvažujete o adopci této malé, sladké holky, očekáváme od vás, že zvážíte, zda jí chcete poskytnout čas k tomu, aby se vám mohla otevřít. Pokud chcete roztancovaného suveréna, který první večer u vás na gauči hodí zádíčka, Echo to není. Avšak, pokud jste trpěliví a máte už nějakou tu zkušenost se psy, rádi o vás uslyšíme.

Holčička je v dobré kondici a nejsou nám známy žádné zdravotní problémy. Na závěr dodáváme, že i ona, stejně jako ostatní, kteří pod našimi křídly hledají domov, žije v kotci a jak žít život s lidmi doma se potřebuje naučit. Co je DOMOV, to ona bohužel zatím neví.

Pomůžete malé Echo?

Klikněte na políčko "Zeptejte se na pejska...", napište nám a my se vám ozveme zpět.
Můžete nám také zavolat.

Přečtěte si:

Pravidla adopce chrtů v nouzi

K čemu slouží příspěvek 6000 Kč?

datum narození:2014-02-01
země:Irsko
barva:žíhaná
pohlaví:fena
čip: ano
tetování: ne
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: je již v ČR - ihned k adopci
stav: v novém domově!


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)