Nový kalendář 2019 - LIMITOVANÁ EDICE (13 stran formátu A2) s nádhernými fotografiemi adoptovaných chrtů od fotografky Alie Lengyelové. Za přípravu a vznik kalendáře děkujeme společnosti Pet Farm Family www.petfarmfamily.cz.
Cena: 500Kč + poštovné
Výtěžek z prodeje připadá naší organizaci na pomoc chrtům. Pokud máte zájem, napište na email: chrtiaukce@seznam.cz (vaše jméno, adresu a počet ks).
Odpovíme vám zpět a pošleme číslo účtu a další info. Neváhejte, počet kusů je omezen.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci - pejskové čekající na domov

Nollaigh (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Lucky Belle
plemeno:greyhound
Nollaigh přijela v květnu 2018 do ČR, bohužel, vzhledem ke zdravotním komplikacím člena rodiny a z důvodu negativních reakcí fenečky, která ji nepřijala jako svou parťačku, hledáme holčičce novou rodinku. Nollaigh je drobná, dvouletá greyhoundí slečna,která byla zachráněna ve velmi zanedbaném stavu. Byla také velmi plachá a bojácná, jen ona sama ví, proč. Nyní je v dočasné péči, kde dělá rychle velké pokroky, ale přesto bude její socializace a získávání sebevědomí ještě nějakou dobu trvat a s tím musí nová rodina počítat.
Nollaigh se stále bojí lidí – její prvotní reakce je vždy stejná – ztuhnutí a vyděšené oči.
Potřebuje klidného, trpělivého a laskavého člověka, který ji pomůže její strach překonat. Jistotu, o kterou se může opřít.
Má obrovský potenciál být perfektním parťákem, milující svou rodinu. Je to chytrá, dobře se učící a aktivní, mladá fenka. Není vhodná do rušného centra města ani k malým, hlučným a dětem. Děti, které ví, jak se chovat ke psům a ke zvířatům obecně, problém nejsou a zvládá je velmi dobře.
Co říká dočasná rodina: Nollaigh sice v současné době žije ve společnosti psích kamarádů, ale nutně je ke svému životu nepotřebuje. Více než psa vedle sebe ocení individuální přístup, lásku, trpělivost, ale i důslednost.
Když Nollaigh pomůžete překonat strach, je z ní naprosto pohodový a komunikativní pes, který miluje mazlení. Doma má Nolli své oblíbené místo, kde si ráda lenoší. Nyní vydrží 6-8 hodin bez lidí a bez nehod. Zvládá venčení v klidnějších ulicích města a na vodítku chodí dobře. Ráno si hraje s plyšáky a občas má svůj záchvat radosti. Výborně reaguje na pamlsky. Naučila se přijít na zavolání, umí způsobně čekat na svém místě, když se připravuje jídlo, zvládá návštěvu restaurace atd. Za nás to bude naprosto skvělý pes pro laskavou rodinu nebo člověka, který dokáže pochopit její strach a pomoci jí ho překonat, a ne ji jen litovat, a tím ji ve strachu podporovat.

Pomůžete Nollaigh? Nabídnete jí dobrý domov?

Klikněte na políčko "Zeptejte se na pejska...", napište nám a my se vám ozveme zpět.
Můžete nám také zavolat.

-----
Protože se jedná o opakovanou adopci, činí adopční příspěvek 3000 Kč.

Přečtěte si:

Pravidla adopce chrtů v nouzi

K čemu slouží příspěvek 3000 Kč?

datum narození:2015-11-25
země:Irsko
barva:bíločerná
pohlaví:fena
čip: ano
tetování: QB NYP
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: je v ČR
stav: v novém domově!


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)