Nový kalendář 2019 - LIMITOVANÁ EDICE (13 stran formátu A2) s nádhernými fotografiemi adoptovaných chrtů od fotografky Alie Lengyelové. Za přípravu a vznik kalendáře děkujeme společnosti Pet Farm Family www.petfarmfamily.cz.
Cena: 500Kč + poštovné
Výtěžek z prodeje připadá naší organizaci na pomoc chrtům. Pokud máte zájem, napište na email: chrtiaukce@seznam.cz (vaše jméno, adresu a počet ks).
Odpovíme vám zpět a pošleme číslo účtu a další info. Neváhejte, počet kusů je omezen.

 schovat zprávu  / (nezobrazovat zprávu)
 
 
Loading Translate
 EN
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci - pejskové čekající na domov

Panda (lurcher | v novém domově!)

druhé jméno:
plemeno:lurcher
Panda - kopec nekonečné lásky, náklonosti a věrnosti.
Panda je milující a hravá roční lurcherka menšího vzrůstu, která se k nám dostala oklikou z útulku v Ashtonu. Dříve měla svůj domov u mladého pracujícího páru, který ji brával na cvičiště, k veterináři, bylo o ni zkrátka velmi dobře postaráno, dokonce si ji brali i do práce. Je to ale opravdu velmi energická fenka, která se začne rychle nudit, takže v zaměstnání páníčků byla nervózní a neposedná a tak se tam její přítomnost stala poněkud nežádoucí. Byli jsme tedy požádáni o pomoc při hledání nového vhodnějšího domova, a tak se Panda dostala pod křídla ChvN.
Holčička je vykastrovaná, má platný pas i čip, samozřejmě je očkovaná a umí pěkně chodit na vodítku. Potřebuje ale pravdu HODNĚ pohybu a prostoru a mnoho pozornosti. Pokud by měla žít v přítomnosti dalšího pejska, musí to být pes tolerantní a přátelský, protože Panda je, ostatně jako všechny štěňata, velmi akční a hravá.
V případě, že zůstane sama doma, si zaleze do pelíšku a v klidu spí, nemá se samotou problém. Aktivní začne být, až se paníčci vrátí domů, to vyžaduje opravdu neustálou pozornost. Tak neváhejte, nebude štěňátkem napořád❤
Úplně bychom Pandu nedoporučili do rodiny s dětmi mladšími než 10 let, malými pejsky a kočkami. Vysoký plot je vzhledem k její akčnosti v budoucím domově podmínkou

Přečtěte si:

Pravidla adopce chrtů v nouzi

K čemu slouží příspěvek 6000 Kč?

datum narození:2017-01-23
země:Irsko
barva:
pohlaví:fena
čip: yes
tetování:
očkování: 7-in-1, Rabies
kastrace: ano
možný příjezd:
stav: v novém domově!


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher)