Loading Translate
 EN
 DE
adopce chrtů chrti v nouzi
pejsci blogují blogy pejsků
JAK MŮŽETE POMOCI
když nemůžete pejska adoptovat
Důležitá aktuální
UPOZORNĚNÍ

Chrti k adopci - pejskové čekající na domov

Rosie (greyhound | v novém domově!)

druhé jméno:Emmas Assurance
plemeno:greyhound
Zadržte dech. Přichází Rosie. Krásná... nene, to slovo nevystihuje tuhle dámu. Moje naprostá srdeční záležitost (píšu já, teta Lu.).
Rosie je prototypem fyzické ušlechtilosti a nádherných greyhoundích křivek. A to od dokonale tvarované hlavičky až k patě.
Mohla by být princeznou, bláznivou, veselou vílou - to už záleží, co si chcete představit.
Je plná lásky, pokud ji adoptujete, vždy budete mít poblíž někoho, kdo k vám radostně přiběhne a vše dobré vrátí dvakrát zpět.
Rosie bývala velice šikovná závodnice, poté maminkou štěňátek (jedním z nich je Sammy, také na našem webu). Přišla do naší péče jako sedmiletá, pro bývalého majitele "už nepotřebná" :-( Jak někdo dokáže odhodit drahokam, nepochopím, ale pojďme zpět k fenečce.
Nepůsobí dojmem sedmileté. Mentálně i fyzickými projevy má tak tři roky nejvýše. Je to aktivnější fenka, která si užije procházky, občasné lítání v bezpečném výběhu, no a ranec mazlení :-) Také miluje pamlsky. Je velice inteligentní, bystrá, chápavá. Na vodítku i v autě bez problémů.
Doporučujeme také k dětem, ale odrostlejším, starším, pro velmi malé prcky je Rosie příliš energická - ačkoliv zde píšeme o dobré, pozitivní energii, ale při blbinách, poskakování, hře by mohla mrně nechtíc žduchnout, porazit. Stejné to bude se psy. Cítíme, že je schopná sžít se i se psem typově jiným než chrt - ale nedoporučovali bychom ji k minipejskům. Určitě může být i psím jedináčkem, v prostředí, kde bude mít své dvounožce, kteří se jí budou věnovat.
Řeknu vám popravdě - Rosie bych nejraději nikomu nedala :-P Protože ji ale miluji, píšu tento profil s nadějí, že se najde dobrá rodina, která ji zahrne láskou a která jí dá pozornost i péči, kterou si tato kráska zaslouží měrou vrchovatou. Já bohužel svůj čas musím dělit mezi mnoho jiných potřebných.
Holka černooká je ve velmi dobré kondici, nejsou nám známy žádné zdravotní problémy.

Chcete se ucházet o srdce "mojí" Rosie? ;-) Nabídnete jí báječný domov?


Klikněte níže na políčko "Zeptejte se na pejska...", napište nám a my se vám ozveme zpět.

Můžete nám také zavolat.

Přečtěte si:

Pravidla adopce chrtů v nouzi

K čemu slouží příspěvek 6000 Kč?

datum narození:2010-02-08
země:Irsko
barva:černá
pohlaví:fena
čip: ano
tetování: ano
očkování: ano
kastrace: ano
možný příjezd: 9 / 2017
stav: v novém domově!


pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek
pejsek v útulku - obrázek

Vysvětlivky:

AKUTNÍ

Tento pes čeká na domov již velmi dlouho. Mnohdy proto, že není tak fotogenický jako jeho šťastnější kamarádi.
Uvědomte si prosím, že v tomto případě zachráníte pejsky dva - toho, kterého jste si vybrali a dalšího, který dostane šanci být umístěn alespoň do toho útulku, aby zde mohl čekat na štěstí.
TISÍCE psů se do útulků ani nedostanou, protože majitelé nemají chuť čekat, až se uvolní místo - toto platí zejména pro irské chrty.
Tito psi jsou v lepším případě uspáni injekcí. Horší a bohužel velmi četné případy... nechceme je zde rozepisovat, představte si ty nejlevnější a nejbrutálnější metody usmrcení nepotřebného psa.

IHNED k adopci

čeká v nouzové dočasné péči v ČR a je nutné skutečně co nejrychleji najít domov

Předběžná rezervace

(predb.rezerv.) = Pejsek, o něhož někdo projevil vážný zájem, nicméně zatím zájemce nevyplnil dotazník, nebo jsme neměli příležitost s ním osobně hovořit. V této fázi je snadno možné, že se po konzultaci rozhodne pro jiného pejska.

Rezervace

Pejsek, na jehož příjezd nová rodinka již netrpělivě čeká, všechny kroky nutné k adopci již proběhly.

Aktuálně

Chrti v nouzi
materiály na podporu adopce

Zde si můžete stáhnout materiály pro propagaci:
chrti v nouzi
Děkujeme :-)


Chrti v nouzi děkují za péči a podporu MVDr. Ivo Hylákovi a jeho týmu
Vyvet


Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher, španělský galgo a podenco)